popularne tematy: porady

Jak zabezpieczyć swoje konto Sony Entertainment Network/PlayStation Network przed utratą.

Ponad miesiąc temu otrzymałem wiadomość od Sony informującą mnie, że mój identyfikator wpisu (e-mail służący jako login) do PlayStation Network został zmieniony oO. Na początku pomyślałem, że to jakiś przekręt od czasu do czasu można dostać takie podrabiane wiadomości, niby to wysyłane od Sony. Sprawdzam, e-mail o kurcze oficjalny czas działać.

Ruszyła machina paniki, zaczęło się od wertowania Gmaila i sprawdzania, czy czasem się ktoś nie logował do mojej poczty, nope nic nie znalazłem.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Engineer

Witam ponownie. Część poradnika zawierającą opis dla klas postaci wraz ze strategiami oraz innymi poradami opublikować mam zamiar w trochę większym tempie. Resztę zacznę dodawać później ponieważ niektóre aspekty wymagają też jeszcze końcowej analizy. A tak więc zapraszam do lektury.

Przegląd klasy Engineer

Enginner zwany w polskiej wersji gry Inżynierem a przez polskich graczy również mechanikiem, a także panem złota rączka :).

Battlelog - a co to?

Witam, ponownie do głowy wpadł pewien pomysł to i go trzeba zrealizować. Chciał bym wam przedstawić i zaprezentować Battlelog - Social Network dla graczy Battlefield 3. Wpis według mnie pojawia się zbyt późno ale lepiej późno niż wcale. Wypadło mi jakoś z głowy aby o nim napisać. A więc zapraszam do lektury.

Wielu graczy (mowa o graczach konsolowych) nawet nie wie, że istnieje Battlelog. A więc może dzięki temu wpisowi dowiedzą się o Battlelogu. A i przy okazji zwykły internauta nie będący w temacie zapewne kilku z was też nie wie czym jest Battlelog.

Battlefield 3 Poradnik: Jak latać odrzutowcem

Witam wszystkich w ten niedzielny nudny dzień dzisiaj jest laba i chwilę czasu to se napisze coś znowu :-), redakcji życzę stu lat z okazji 9-tych urodzin i dziękuję za wysłuchanie prośby użytkowników o przebudowę bloga, zrobiliście więcej niż się spodziewałem. A teraz do rzeczy.

Jest to przewodnik (trochę dłuższy) dla wszystkich którzy mają problemy z odrzutowcami w BF3, może on Wam pomóc nauczyć się latać odrzutowcami w Battlefield 3, lub poprawić wasze umiejętności i doświadczenie, które już posiadacie. A więc zapraszam do lektury.

Battlefield 3 Poradnik: Jak zdobywać szybko punkty

Przed wami mini poradnik jak zarobić więcej punktów doświadczenia, pomagać drużynie, szybciej odblokować wszystkie te wspaniałe zabawki, które na was czekają w Battlefield 3.Podejrzewam, że większość z Was wie to wszystko tak pomyślałem, że może akurat komuś się przydać zwłaszcza tym, którzy mają styczność z grą z serii Battlefield 3 po raz pierwszy.

To będzie pierwszy wpis tego typu od jakiegoś czasu, zamierzam zrobić serię poradników. Zapraszam do lektury.

Wskazówka nr 1 - Gra zespołowa