popularne tematy: inne

Zrobiłeś zakupy w MediaMarkt? Zapomnij o rękojmi

Dawno, dawno temu robiąc zakupy w jakimkolwiek sklepie, w przypadku wadliwego towaru klient miał tylko jedną opcję. Była nią gwarancja, którą towar mógł posiadać, lecz wcale nie musiał. Gwarant odpowiadał za wady towaru w zakresie opisanym w warunkach gwarancji. Sytuacja się komplikowała kiedy gwarancji nie było, lub nie obejmowała ona danej wady. Czasem można było liczyć na dobrą wolę sprzedawcy.

Sytuacja konsumentów znacznie poprawiła się wraz z wprowadzeniem Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

DPMenu - Menu dobreprogramy.pl v0.9.7 1in7

Dawno, dawno temu... a sumie nie tak dawno stworzyłem dodatek do przeglądarek Firefox, Opera i Chrome dający szybki dostęp do dobrychprogramów. Od tego czasu doszło kilka zmian i kilka kolejnych obsługiwanych przeglądarek.

Obsługiwane przeglądarki to:

Co daje ten dodatek?

  • Szybki dostęp do kanałów RSS DP
  • Szybki dostęp do działów DP
  • Szybki dostęp do własnego konta
  • Szybki dostęp do maksymalnie 10 ulubionych blogów użytkowników i ich kanałów RSS.

Przegląd wiedzy o Androidzie na podstawie komentarzy z DP i komentarz do komentarzy...

Dziś na stronie głównej DP pojawił się taki oto wpis. Informacja jak informacja. Sam fakt umieszczenia Androida obok Windows nie jest niczym nowym. Robił już to chociażby Acer na swoich netbookach z serii Aspire One. Rozwiązanie takie sprawdzało się idealnie. Pomimo, że użyty tam Android był w jednej z pierwszych wersji, specjalna kompilacja x86 nie miała dostępu do sklepu to miał on kilka zalet.

DPMenu - menu dobreprogramy dla..... Opery 12

Kilka dni temu w tym wpisie zamieściłem informację o dodatku dla Firefoksa. Jeżeli ktoś jest fanem starej wersji Opery w wersji 12 i nadal jej używa również może z takiego dodatku skorzystać.

DPMenu dla Opery 12 posiada takie same funkcje jak wersja dla Firefoksa. Menu zarejestrowanego na DP użytkownika można uaktywnić w preferencjach rozszerzenia. Różni się wyglądem. Zamiast menu jest znacznie większy panel.

Instalacja.

1.