popularne tematy: internet

Pani Krysia z księgowości – odcinek 12: Mój pierwszy raz

Listopad to taki ponury miesiąc, jesień przeistacza się w zimę, szybciej robi się ciemno i robi się coraz zimniej(jak jest zima to musi być zimno). Jednak w ubiegłym roku początki tego miesiąca były bardzo takie wiosenne. Spokojnie było wtedy około dwudziestu stopni Celsjusza. A pamiętam to dobrze, bo właśnie w listopadzie zacząłem pracować jako informatyk. Jak już jesteśmy przy moich początkach to dlaczego by nie opisać pierwszego zlecenia.

Były to jakieś początki listopada(o czym wspominałem), godziny poranne, po kilku miesiącach szukania pracy w zawodzie wreszcie ktoś odpowiedział.

Pani Krysia z księgowości plus – odcinek 1: infolinie, pomoc techniczne i inne rozmówki

Pracuje jako serwisant w firmie informatycznej i z racji tego, że lubię pisać to dziele się historiami z mojej pracy w serii Pani Krysia z księgowości na osobistym blogu dobrych programów. Ale ciągle mi mało i zostawiam mnóstwo niedopowiedzeń. Dlatego też postanowiłem zacząć pisać bliźniaczy cykl. „Pani Krysia” z plusem będzie służyć do tego aby umieszczać w nim wszystkie ogólnikowe rzeczy, bez konkretnych historii.

Pani Krysia z księgowości – odcinek 9: Ja mam Internet, a on nie… Cześć druga

Witam, w kolejnym odcinku mojego cyklu, w którym opisuje swoje przygody jako serwisant. Na co dzień pracuje w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora. I w skrócie praca polega na tym, że jak zadzwoni jeden z klientów i zgłosi, że np. Pani Krysia z księgowości nie ma internetu to trzeba tam pojechać i to naprawić.

Pani Krysia z księgowości – odcinek 8: Ja mam Internet, a on nie… Cześć pierwsza

Witam, w kolejnym odcinku mojego cyklu, w którym opisuje moje przygody jako serwisant. Na co dzień pracuje w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora. I w skrócie praca polega na tym, że jak zadzwoni jeden z klientów i zgłosi, że np. Pani Krysia z księgowości nie ma internetu to trzeba tam pojechać i to naprawić.

Pani Krysia z księgowości – odcinek 7: cyfry, cyfry, cyfry

Witam, w kolejnym odcinku mojego cyklu, w którym opisuje moje przygody jako serwisant. Na co dzień pracuje w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora. I w skrócie praca polega na tym, że jak zadzwoni jeden z klientów i zgłosi, że np. Pani Krysia z księgowości nie ma internetu, to trzeba tam pojechać i to naprawić. I nie ważne jakich metod użyjemy, chodzi o to, żeby Pani Krysia znowu miała Internet.

Wracając dzisiaj z pracy słuchałem radia, lubię muzykę i mam szerokie horyzonty.

Uwaga oszuści znowu w akacji!!!

Wpis na szybko, wczoraj wieczorem dostałem takiego mejla:

WitajDoszło do włamania na Twoje konto w serisie FacebookAby powstrzymać atak tymczasowo zablokowaliśmy Twoje konto.Swoje konto możesz bezpiecznie odzyskać jedynie pod wygenerowanym przez nas Adresem.Aby w pełni bezpiecznie odzyskać swoje konto udaj się na stronę http://blokada-facebook.url.pl/Następnie poczekaj na wygenerowanie nowego hasła.Daniel Nowak, Sekcja Intendentury Monitoringu,[/Dział Bezpieczeństwa i Administracji Serwisowej Facebook.pl

Pani Krysia z księgowości – odcinek 5: Podstępny i samolubny switch

Witam, w kolejnym odcinku mojego cyklu, w którym opisuje moje przygody jako serwisant. Od ponad 10 miesięcy pracuje w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora. I w skrócie praca polega na tym, że jak zadzwoni jeden z klientów i zgłosi, że np. Pani Krysia z księgowości nie ma internetu, to trzeba tam pojechać sprawdzić co się dzieje i zrobić. I nie ważne czy zrestartujemy komputer, zresetujemy połączenie sieciowe, kilka razy sobie klikniemy, zrobimy format(wraz z przywróceniem danych), czy wymienimy kartę sieciową.

Pani Krysia z księgowości – odcinek 4: bez zielonej diody nie będzie nic

Witam, w kolejnym odcinku mojego cyklu, w którym opisuje moje przygody jako informatyk. Od ponad 10 miesięcy pracuje w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora. I w skrócie praca polega na tym, że jak zadzwoni jeden z klientów i zgłosi, że np. Pani Krysia z księgowości nie ma internetu, to trzeba tam pojechać sprawdzić co się dzieje i zrobić. I nie ważne czy zrestartujemy komputer, zresetujemy połączenie sieciowe, kilka razy sobie klikniemy, zrobimy format(wraz z przywróceniem danych), czy wymienimy kartę sieciową.

Pani Krysia z księgowości - odcinek 1: odcięcie

Witam dobreprogramy, w końcu się przełamałem, znalazłem czas i chęci by zrealizować swój pomysł na bloga. Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwny tytuł, ale wpadł mi do głowy dlatego, że od ponad 10 miesięcy pracuje jako informatyk w firmie, która oferuje kompleksową obsługę informatyczną innym firmom z różnego sektora.