popularne tematy: urządzenia mobilne

Tablepatop w telewizji

Dziś mało pisania, tylko kilka słów. Przedstawiam Wam moją pierwszą, nieudolną, okraszona cmoknięciami i innymi podejrzanymi dźwiękami video recenzję Samsunga SmartPC S-XE500T1C-2. W filmie jeszcze raz kilka słów o budowie, testy 3dMarkiem i trochę informacji o używaniu codziennym. Dołączam także obiecany w filmie screen z 3dMarkowego wyniku... Szału nie ma, jak mówiłem.

Przy okazji - przed kręceniem filmu wyczyściłem matrycę specjalnymi płynami i równie specjalnymi chusteczkami wypucowałem na glanc. Wkrótce jednak mazy były bardzo widoczne.

Tablepatop, czyli Samsung buduje mosty

Zaraz po pierwszych informacjach o windows8 obiecałem sobie, że nie będę do niego podchodził na sprzęcie innym, niż taki wyposażony w matrycę dotykową. Miałem jednak świadomość, że nie nastąpi to za szybko. Dotychczas używany przeze mnie Samsung GT-P1000 wystarczał mi w 100% do działań, które chcę przeprowadzać na takich mobilkach. Bardzo więc się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, że dostanę na testy od Samsunga ich tablet z windows8. Dokładniej - model S-XE500T1C-2, zwany przez producenta Smart PC.