popularne tematy: internet

10 pytań do... Mobile Vikings - odpowiedzi (cz. 2)

Kilka dni temu opublikowałem pierwszą połowę odpowiedzi na pytania skierowane do Mobilnych Wikingów. Zapraszam na drugą część lektury.

Odpowiedzi (cz. 2)

@matelord

1. Czy Wam się to w ogóle opłaca?

Opłacalność działalności można rozpatrywać w wielu wymiarach. Ocenę zysku w sensie ekonomicznym będzie można zweryfikować dopiero po pewnym okresie. Jak podkreśla założyciel Mobile Vikings Frank Bekkers, dużą wartością jest posiadanie związanej z nami i lojalnej społeczności.

10 pytań do... Mobile Vikings - odpowiedzi (cz. 1)

Ostatnio powstał artykuł, w którym mogliście zadawać pytania operatorowi telefonii komórkowej - Mobile Vikings. Zadaliście Wikingom ponad 30 pytań. Zostały one przesłane, wraz z pozdrowieniami od jednego z użytkowników ;) Otrzymałem odpowiedzi na większość z zadanych pytań (dokładnie na wszystkie oprócz przekazywania wiadomości z poczty głosowej na e-mail). Oto one.

Odpowiedzi (cz. 1)

@Zbigniew2003

Mobile Vikings - test Internetu dostarczanego drakkarami ;)

Na początku grudnia do Polski zawitał nowy operator - Mobile Vikings. Czy warto się przyjrzeć jego ofercie? Zaraz się to okaże. Jednakże głównym celem tego wpisu jest test internetu od Wikingów.

Oferta

Wikingowie chcą pokazać się ze względu na ofertę Internetu Mobilnego. Występują tu doładowania tylko o kwotach 19 zł i 29 zł. Karta SIM także kosztuje 19 zł lub 29 zł.

WebSite X5 Evolution 10 - czy warto używać kreatora www?

Wśród wielu metod projektowania stron internetowych, najprostszym sposobem jest użycie kreatora. Takie narzędzia dzielimy na dwie grupy:

  • programowe - działające na komputerze klienta;
  • webowe - dostępne przez przeglądarkę, działające na serwerze usługodawcy.

Kluczowa różnica

Gdy używamy kreatora webowego, nie ważne z jakiego systemu korzystamy - czy to Linuks, czy Windows, rozwiązanie będzie działało.

CMS inaczej, czyli czy warto używać kreatora www

W jednym z moich poprzednich wpisów, dość obszernie opisałem instalacje kilku najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Jednakże to nie jest jedyna droga ku stworzeniu naszej własnej strony internetowej bez znajomości języka HTML. Możemy skorzystać z kreatora.

O kreatorze stron www słów kilka

Kreator stron internetowych to narzędzie, służące do stworzenia naszej witryny "prowadząc nas za rękę". Jego użycie jest bardzo łatwe i prawie całkowicie ogranicza się do klikania "dalej" :)

Dodaj się na mapę Internetu!

Internet jest dziś miejscem bardzo rozwiniętym, o ogromnych możliwościach. Nie służy już jedynie do komunikacji za znajomymi. To też miejsce na reklamę swoich usług czy promowanie swojego hobby. Jednakże, czy łatwo jest zaistnieć w Internecie?

Co jest potrzebne, aby pokazać się w Internecie?

Domena, czyli nazwa (www.naszanazwa.TLD; TLD - końcówka domeny, np. .pl, .eu, .org) pod którą nasza strona internetowa będzie widoczna w internecie.

Kluczową sprawą jest hosting.

SkyDrive: 5 przydatnych funkcji, ukrytych w gąszczu możliwości

SkyDrive to dysk internetowy oferujący 7 GB bezpłatnej przestrzeni. Jednak osoby, które posiadają aktywną subskrypcję Office 365 otrzymują dodatkowo 20 GB przestrzeni dyskowej (łącznie z bezpłatnym miejscem - 27 GB). Warto przyjrzeć się kilku ciekawym funkcjom tej usługi, które mogą znacznie ułatwić korzystanie z tego dysku internetowego, gdyż nie jest on miejscem służącym tylko do przechowywania danych - daje dużo więcej możliwości.