popularne tematy: hobby

Petcube — coś smart dla pupila

Od dłuższego czasu na moim blogu wieje straszną nudą, z resztą sam się dziwię, że dałem radę stworzyć tyle wpisów na temat chiński komórek i boxów napędzanych systemem Android. Teraz przyszedł czas na powiew świeżości! Ale zacznijmy od początku!

Od kilku miesięcy planuję dość skomplikowaną wyprawę, która potrwa ponad dwa tygodnie. Na ową przygodę zabieram swoją połówkę, więc moimi dwoma czworonożnymi kudłaczami będzie musiał się ktoś zając. Dużo czasu nam zajęło znaleźć odpowiedniego kandydata - zresztą nadal nie wiemy czy podoła.

Tablet E-Ceros Revolution 2 — słów kilka

Tablet E-Ceros Revolution 2 to dzieło chińskiego konsorcjum, które na swoim koncie posiada już kilka urządzeń. Firma oferuje swoje produkty w przystępnej cenie, choć wcale ich specyfikacje nie są słabe. Przedstawiony przeze mnie tablet zaskakuje wydajnością i może swobodnie rywalizować z urządzeniami znanych producentów.

Parametry techniczne

E-Ceros Revolution 2 może się popisać niezłą specyfikacją techniczną.

GTA Online - biznesowe dodatki

Od dzisiaj (4marca) w wirtualnym Los Santos możemy urozmaicić swoją rozgrywkę, dzięki nowemu DLC, w którym dostaniemy do dyspozycji nowy samolot i trzy luksusowe auta - Albany Alpha, Dinka Jester i Grotti Turismo R. Zaś w sklepie Ammu-Nation będzie na nas czekała nowa broń krótka "Heavy Pistol" i specjalny karabin maszynowy. Oczywiście nie obędzie się bez nowych ciuchów, fryzur i tatuaży dla naszych Simów - znaczy się Avatarów ;)

GTA Online - w krainie gangsterki grasują Janosiki

Od kilku dni producent tegorocznego hitu zmaga się z nie lada problemem, otóż w GTA Online pojawili się ludzie, którzy z miłą chęcią obdarowują innych milionami wirtualnych dolarów. Hakerzy bo tak ich powinno się nazywać wykorzystują przeciążone serwery do mnożenia wirtualnej gotówki. Początkowo to zjawisko dotyczyło tylko PS3, jednak problem także pojawił się na konsolach amerykańskiego giganta.

Nie pisałbym o tym gdyby ten problem mnie nie dotknął. Wczoraj tocząc zażartą walkę z gangsterami na dzielni spotkałem jednego z bandy Janosika.

Pudding Monsters - nowa gra od twórców Cut the Rope

Trochę Historii

Chyba każdy z użytkowników smartfonów, miał na swoim telefonie zainstalowaną grę z pociesznym zielonym stworkiem - oczywiście mowa tu o Cut the Rope, która okazała się hitem na marę Angry Birds. Studio ZeptoLab, które stworzyło ową grę nie spoczęło na laurach i już rok później wydało kolejne przygody stworzonka łasego na słodkości.

Pudding Monsters

... to kolejna ich produkcja, która moim zdaniem zasługuje na uwagę. pierwszy release miała 20 grudnia ubiegłego roku.

[Blender] Bananowy koktajl na dobry początek tygodnia!

Idąc za ciosem mody na gotowanie, którą rozpoczął DjLeo też postarałem się przygotować dobry przepis! Przyznam szczerze, że kucharzem dobrym nie jestem. Nigdy nie udało mi się niczego dobrze upiec - nawet mam problem z zagotowaniem jajek na twardo, ale co tam raz się żyje!

Będąc ostatnio u znajomych spróbowałem bardzo dobrego koktajlu z bananów, który tak mi posmakował, że teraz pije go prawie codziennie.

Dobra teraz do rzeczy! Co potrzebujemy?! Na pewno kilka bananów - na początek mogą być dwa.