popularne tematy: hobby

FLSUN Q5 — nie śpię, bo drukuję w 3D

Sami dobrze wiecie, kiedy to szaleństwo się zaczęło. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie od ponad roku dni zlewają się ze sobą, gdyby nie kalendarz, nie wiedziałbym, że mamy już wiosnę, zwłaszcza że za oknem, od czasu do czasu, sypnie śniegiem, a choinka wciąż stoi w korytarzu. Tę monotonię przerwał zamaskowany wysłannik GLSu, który pod moimi drzwiami tuż obok choinki zostawił zawiniątko…

Corsair K55 rocznik 2021 — delikatny powiew świeżości

Model K55 RGB, przez ostatnie pięć lat był najbardziej przystępną cenowo klawiaturą Corsair w ich ofercie. Teraz przyszedł czas na zmiany i postanowiono poddać pięćdziesiątkę piątkę małemu odświeżeniu. Na warsztat wzięto przede wszystkim zewnętrzną cześć, aby ta wpisała się w trendy wyznaczone przez Korsarzy.

Nowa wersja sprzedawana jest w dwóch wariantach: PRO i

Trust GTX Zamak słuchawki tylko dla graczy...

W tym roku sierpień to dla mnie dość aktywny miesiąc jeśli chodzi o wypoczynek, więc ciężko testować gadżety, których nie spakuje do plecaka czy podróżnej torby. Słuchawki Trust GXT Zamak miały dużo szczęścia, bo zabrałem je ze sobą w jedną z moich mini eskapad - ponad 4 godziny w pociągu. Ewidentnie headset nie był projektowany z myślą o podróżowaniu. Nie jest składany, ale jest za to dosyć lekki (273

CrowPi2 - Raspberry Pi Laptop i platforma edukacyjna STEM w jednym — Unboxing #1

Ponad dwa tygodnie temu opublikowałem wpis przedstawiający jedną z akcji crowdfundingowych, która ma na celu sfinansowanie edukacyjnego laptopa na bazie RaspberryPi.

Dzisiaj dotarł do mnie mój Early Bird. Urządzenie posiada ogromny potencjał, dlatego stworze o nim kilka wpisów. Na pierwszy strzał chciałbym podzielić się tym, co znalazłem w środku opakowania z CrowPi2.

Corsair HS60 Pro — druga generacja świetnych słuchawek dla graczy bez RGB (sic!)

Każdy, kto przez chwile interesowała się sprzętem przeznaczonym dla graczy, na pewno słyszał o marce Corsair. Słynie ona z zacnego sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych. Na moim blogu już niejednokrotnie opisywałem myszki i klawiatury z ich stajni. Teraz przyszedł czas na słuchawki, a dokładnie na model HS60 Pro — jednego z trzech przedstawicieli serii headsetów HS PRO:

  • HS50 (cena €59.99)
  • HS60 (cena €69.99) - wsparcie dla 7.1 -

Obudowy komputerowe Phantom Gaming Alliance - krótka prezentacja

Na początku roku ASRock ogłosił, że tworzy zupełnie nową linię produktów do gier, mającą na celu zapewnienie najwyższej jakości dla tego grona wymagających klientów. Charakteryzują się one wysoką wydajnością i jakością, a także unikalnym i ujednoliconym designie. Każdy produkt Phantom Gaming musi zostać odpowiednio zweryfikowany. ASRock nawiązał ścisłą współpracę z partnerami w celu dostarczenia wszystkich niezbędnych podzespołów do zbudowania komputera spod znaku Phantom Gaming.