popularne tematy: internet

AlleWidget, ale gdzie on się podział? Starcie z Allegro webApi - wpis krótki

Jakiś dwa tygodnie temu zadzwonił do mnie mój przyjaciel i z przerażeniem w głosie rzekł, że z jego strony zniknął AlleWidget, który jego zdaniem bardzo pomagał w zwiększaniu sprzedaży. W związku z tym, że nie jest biegły w sprawach informatycznych poprosił mnie abym zbadał ten problem, a że ja kilka lat temu na jego stronie umieściłem owy widget to poczuwałem się do odpowiedzialności aby jemu w tym pomóc. Moje dochodzenie nie trwało zbytnio długo, aby odkryć dlaczego allegrowy gadżet zniknął z powierzchni jego strony.

Na

Do szopy hej pasterze. Pomóżmy mniejszy operatorom telewizyjnym!

Grubo ponad miesiąc temu opisywałem na blogu usługę netvi.tv, dzięki której możemy, a raczej mogliśmy oglądać między innymi kanały must carry/must offer - do których zaliczają się TVP1, TVP2, TVP regionalna, TVN, Polsat, TV4 oraz TV Puls. Niedługo po mojej małej publikacji owe kanały zniknęły (nie miałem z tym nic wspólnego) z listy serwisów tego operatora i innych mu pokrewnych.

NEXTplus - testujemy (wpis informacyjny)

Od dzisiaj każdy użytkownik ma możliwość przetestowania usługi telewizji za pośrednictwem internetu, którą opisywała Xyrcon tydzień temu.Firma NextPlus zapraszamy do Beta Testów, aby w nich uczestniczyć należy ściągnąć aplikację i na owym urządzeniu zalogować się.

Login : nextplus@nextplus.plHasło: testujemy

W chwili obecnej Beta Test aplikacji dotyczy:

  • Smartphones: Android wersja 4.0.0 i wyżej.