popularne tematy: programowanie

Crowbits — kolejny niezwykły produkt do nauki STEM od Elecrow

Crow Pi 2 choć genialne, to nie było stworzone dla dzieci w każdym wieku. Sam producent informował, że produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Więc mniejsze pociechy mogły obejść się smakiem lub przy pomocy rodziców bawić się i poznawać tajniki elektroniki i programowania.

STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics) – akronim, który powstał od pierwszych liter słów w języku angielskim: nauki, technologii, inżynierii i matematyki. (źródło. Wikipedia)

Teraz Elecrow ze swoją nową

Android - Launcher naprawdę Smart

Koniec weekendu majowego już ostro za nami. wojtekadams już wypoczęty i zrelaksowany byczeniem się w ogródku ;) Teraz swobodnie można wrócić do rzeczy, które naprawdę sprawiają jemu ogromną przyjemność...

W tymże wpisie chciałbym wam przedstawić jedno z moich ciekawszych odkryć w Android Markecie (znaczy się w Google Play - jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej nazwy), którym jest

Robotium - raczk(test)ujemy

Jakiś czas temu zainteresował mnie temat automatycznego testowania aplikacji na system Android, więc nie czekając długo pośpieszyłem do wujka Googla, aby zadać mu ważne zapytanie "Jak testować Androida?". Wśród znalezionych wyników odnalazłem Robotium... W mej głowie zrodziło się pytanie: "Cóż to za twór? " i nie dłużej niż moment ciocia Wiki odpowiedziała: "Robotium to open-sourcowy test framework do pisania automatycznych testów czarnej skrzynki dla aplikacji na system Android."

Tyle lania wody, a teraz do rzeczy.