popularne tematy: gry

Yakuza 0 — recenzja

Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą, że obok gier tworzonych na wyłączność na konsole PlayStation cenię wszystko to co wyłamuje się z mocno powielanych przez studia na całym świecie schematów a klimaty dalekiego wschodu czy to w kinie, czy właśnie w grach wręcz uwielbiam. Dlatego też nie mogłem przejść obojętnie wokół premiery Yakuzy 0, która wprowadza nas w świat opowiadany w poprzednich odsłonach. Przejście gry rozciągnęło mi się w czasie bardziej niż planowałem, ale w końcu ujrzałem napisy końcowe... Już bez dalszego przedłużania zapraszam do recenzji.

Wrażenia z bety Destiny 2 na PS4

W lipcu wszystkim zainteresowanym kolejną częścią DestIny Activivsion udostępniło do sprawdzenia niemal ukończony fragment tego, co znajdziemy na półkach sklepowych już na początku września. Co ciekawe na potrzeby testów obok trybów online udostępniono także krótki wycinek szykowanej opowieści. Czy warto zainteresować się Destiny2?

Garść informacji wstępnych

wersja beta była już w dużej części spolonizowana (dubbing)

Czy warto kupić Call Of Duty: Infinite Warfare (PS4)?

Aktualna generacja konsol nie rozpieszcza graczy jeśli chodzi o wybór gier FPS - tych, w porównaniu do poprzedniej generacji wciąż wychodzi bardzo mało. Dlatego też dwa lata temu swoją uwagę zwróciłem na wtedy najnowszy COD: Advanced Warfare. Gra okazała się sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Niestety wydane rok później Black Ops 3 było dalekie od ideału.

HyperX Cloud Revolver — test słuchawek dla graczy ponad podziałami

Przez ostatnie dwa miesiące miałem okazję przetestować niedawno zaprezentowany przez wydzieloną z koncernu Kingston firmę HyperX zestaw słuchawkowy Cloud Revolver. To słuchawki stworzone głównie z myślą o graczach i to tych wymagających, aczkolwiek ich uniwersalność powinna umożliwiać wykorzystanie ich także w innych celach jak oglądanie filmów czy zwykłe rozmowy głosowe. Czy zestaw spełnia pokrywane w nich przez potencjalnych użytkowników oczekiwania? Zapraszam do recenzji.

Specyfikacja

Gravity Rush Remastered — recenzja wersji na PS4

Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą, że szczególnie lubię gry wydawane przez Sony na wyłączność na PlayStation, a także wszystko to, co wyłamuje się z masowo powielanych przez studia na całym świecie schematów. Dlatego już przed kilku laty zwróciłem uwagę na Gravity Rush, które było jedną z pierwszych gier na mobilną konsolę. Biorąc jednak pod uwagę to, że preferuję rozrywkę na dużym ekranie z zakupu Vity zrezygnowałem, a o tym ciekawym tytule zapomniałem na długie miesiące.

Spóźnione wrażenia z bety trybu sieciowego Uncharted 4

W weekend między 4 a 7 marca bieżącego roku wszystkim zainteresowanym kolejną częścią przygód Nathana Drake'a Sony we współpracy z deweloperem gry udostępniło beta testy trybu multiplayer tego nadchodzącego hitu od Naughty Dog (inaczej być nie może biorąc pod uwagę dorobek tej ekipy w ostatnich latach). Choć oczywiście to tryb dla jednego gracza jest w tej serii najważniejszy, to jednak multplayer również jest tutaj pełnoprawnym elementem i nie powinno się go zupełnie ignorować.

Czy warto kupić Call Of Duty Black Ops 3 (PS4)?

W ostatnich dwóch latach na rynku pojawiło się niewiele pierwszoosobowych strzelanek, to też przed rokiem dałem szansę najnowszej wtedy części niegdyś najlepszej serii gier tego typu: COD: Advanced Warfare. Była to pierwsza od dawna odsłona Call Of Duty, która mogła się podobać. Dopracowany tryb sieciowy, świetny tryb co-op, a także niezła opowieść fabularna. Oczywiście nie był to produkt idealny, ale jednak mimo wszystko udany. Przez rok na rynku pojawiło się sporo różnych gier, jednak ten gatunek znowu został przez wydawców w zasadzie pominięty.

Until Dawn — recenzja gry dostępnej tylko na PS4

Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą, że szczególnie lubię gry wydawane przez Sony na wyłączność na PlayStation. Dlatego też nie mogłem przejść obojętnie wokół premiery trzeciej dużej gry od Sony w tym roku na PS4 - tytułowego Until Dawn. Przejście gry z różnych przyczyn rozciągnęło się w czasie o wiele bardziej niż planowałem, ale w końcu ujrzałem napisy końcowe.... Już bez dalszego przedłużania zapraszam do recenzji.

Garść informacji wstępnych

Until Dawn początkowo było planowane jako tytuł na wyłączność na PS3 z obsługą kontrolera PSMove.

Wrażenia z bety trybu sieciowego Call Of Duty Black Ops III na PS4

Choć od dłuższego czasu na moim blogu dominują tematy sprzętowe to nie oznacza to, że przez ten czas nie grałem w żadne nowości. Od recenzji Dying Light trochę tytułów się przewinęło przez moją konsolę. Jednym z nich była wersja beta trybu sieciowego nadchodzącego Call Of Duty Blac Ops III. Dziś podzielę się z Wami moimi wrażeniami z tej bety, dzięki której mogliśmy się przekonać, czy kolejny COD jest tym czego szukamy.

Kilka informacji o becie COD:BO3:

Trailer bety:

beta na PS4 dostępna była między 19 a 25 sierpnia

4 najciekawsze premiery lata na PS4

Choć wiele osób nadal spędza kolejne godziny grając w jeden z największych hitów polskich twórców, Wiedźmina 3, to jednak sporo osób nie lubi gier tego typu. Zakładając, że przeszliśmy interesujące nas tytuły, które wyszły wcześniej stoimy przed dylematem, w co teraz zagrać. Niestety, oferta nowości jest bardzo skromna. Ciężko nie stwierdzić, że nadszedł ciężki czas dla osób szukających dużo nowości... Nie znaczy to jednak, że nie da się znaleźć żadnego ciekawego tytułu...

1. Batman: Arkham Knight