popularne tematy: inne

Recenzja P30 Pro część druga - starcie z iPhone

Jak pewnie część z Was kojarzy (a jeśli nie to zapraszam tutaj) w listopadzie 2018 roku przeszedłem na platformę iOS od Apple decydując się na kupno iPhone X. Nadal jednak udało mi się utrzymać kontakt z urządzeniami wyposażonymi w Google Android. Kolejne testowane modele różnych firm utwierdzały mnie jednak w tym, że to droga Apple jest tą lepszą, bardziej sensowną.

Recenzja Sony Xperia L1

Pomimo tego, że najwięcej uwagi poświęcamy flagowym smartfonom to trudno ignorować fakt, że najwięcej sprzedaje się modeli budżetowych - i to nie jest tylko specyfika naszego, lokalnego rynku. Przez ostatnie dwa tygodnie sprawdzałem w praktyce tegoroczną propozycję Sony dla oszczędnych - tytułowy model L1. Czy nowy to na pewno dobry wybór? Czy może lepiej poszukać nowego flagowca sprzed około dwóch lat? Zapraszam do recenzji.

Zestaw, wykonanie

W znanym z innych urządzeń Japończyków, całkiem dobrze się prezentującym pudełku znajdziemy:

  Yakuza 0 — recenzja

  Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą, że obok gier tworzonych na wyłączność na konsole PlayStation cenię wszystko to co wyłamuje się z mocno powielanych przez studia na całym świecie schematów a klimaty dalekiego wschodu czy to w kinie, czy właśnie w grach wręcz uwielbiam. Dlatego też nie mogłem przejść obojętnie wokół premiery Yakuzy 0, która wprowadza nas w świat opowiadany w poprzednich odsłonach. Przejście gry rozciągnęło mi się w czasie bardziej niż planowałem, ale w końcu ujrzałem napisy końcowe... Już bez dalszego przedłużania zapraszam do recenzji.

  Czy warto kupić Call Of Duty: Infinite Warfare (PS4)?

  Aktualna generacja konsol nie rozpieszcza graczy jeśli chodzi o wybór gier FPS - tych, w porównaniu do poprzedniej generacji wciąż wychodzi bardzo mało. Dlatego też dwa lata temu swoją uwagę zwróciłem na wtedy najnowszy COD: Advanced Warfare. Gra okazała się sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Niestety wydane rok później Black Ops 3 było dalekie od ideału.

  Spóźnione wrażenia z bety trybu sieciowego Uncharted 4

  W weekend między 4 a 7 marca bieżącego roku wszystkim zainteresowanym kolejną częścią przygód Nathana Drake'a Sony we współpracy z deweloperem gry udostępniło beta testy trybu multiplayer tego nadchodzącego hitu od Naughty Dog (inaczej być nie może biorąc pod uwagę dorobek tej ekipy w ostatnich latach). Choć oczywiście to tryb dla jednego gracza jest w tej serii najważniejszy, to jednak multplayer również jest tutaj pełnoprawnym elementem i nie powinno się go zupełnie ignorować.

  Battlefield Hardline: recenzja edycji na PS4

  Choć doświadczenia z Battlefield 3 jeszcze na PS3 nie zachęcały do zakupu jakiejkolwiek kolejnej gry z tej serii postanowiłem dać jednak szansę najnowszej propozycji EA i Visceral Games: Battlefield Hardline. Opublikowane przez wydawcę materiały wideo jak i wersja beta dawały nadzieję, że tym razem dostaniemy ciekawy produkt. Także fakt, że za grę nie odpowiada studio DICE tylko Visceral Games (twórcy świetnej serii gier Dead Space) jeszcze bardziej zachęcało. Jak wyszło? Zapraszam do recenzji ;)

  Destiny- gra nowej generacji?

  Przez ostatni tydzień grałem w betę nadchodzącej na konsole poprzedniej jak i obecnej generacji Destiny- gry, która przez wiele osób jak i samo studio ją tworzące jest uważana za coś "rewolucyjnego", za grę "nowej generacji". Nie byłbym sobą gdybym tego nie sprawdził. Co prawda beta była dostępna głównie dla tych, którzy złożyli preorder to jednak nie było większego problemu z uzyskaniem kodu realizowanego w PlayStation Store uprawniającego nas do pobrania bety bez złożonego preordera. Od piątku, 25.

  Xperia Z3- rewolucji nie będzie?

  Ostatnio zaczęły pojawiać się pierwsze konkrety odnośnie następny niedawno wydanej Xperii Z2- modelu Z3, który to pojawić się ma już we wrześniu na IFA Berlin a wejść na rynek niedługo później. Tempo wydawania nowych modeli przez Sony jednym się podoba, innym nie. Osobiście nie pochwalam tego ale też nie krytykuję. Ze swojej Z1 jestem zadowolony i nie mam parcia żeby stale mieć topowy model na co z pewnością wpływ ma fakt, że konkretnych zmian wartych zainwestowania czy to w Z2 czy w Z3 praktycznie nie ma...

  Wacom Intuos S- mobilny tablet graficzny- rozpakowanie i pierwsze wrażenia

  W pierwszym po Hotzlocie wpisie chciałbym przedstawić Wam tablet firmy Wacom przeznaczony dla entuzjastów grafiki czyli model z serii Intuos. Opisywany dziś tablet to model Intuos S, który wygrałem na Hotzlocie ;)

  Zestaw, opakowanie

  Jak widać na filmie w zestawie obok tabletu znajdziemy rysik, płytkę z oprogramowaniem, podręcznik startowy (jest między innymi w polskiej wersji), kabel USB-USB mini, który niestety nie jest zbyt długi (~1m) oraz kartę gwarancyjną. Opcjonalnie dokupić można coś w rodzaju adaptera do podłączenia bezprzewodowo do komputera.