popularne tematy: internet

Jak tu ufać w usługi oparte na serwerach Microsoftu?

Miałem skrobnąć kolejny wpis o tablecie z Windows8 ale dzisiejsze zdarzenia całkowicie zmieniło plany. Jak co dzień przyszedł czas na sprawdzenie poczty, wysłanie odpowiedzi na kilka wiadomości (do osób "prywatnych") a tu nie da się- ujrzałem komunikat:

Please verify your account. We've noticed some unusual activity in your Outlook account. To help protect you, we've temporarily blocked your account

Tyle- żadnego info skąd blokada nic.

czasem warto kliknąć "like" (Facebook i Kaspersky lab)

Wprowadzenie

Miesiąc zastanawiałem się czy jest sens o tym pisać. Stwierdziłem jednak, że nie tylko o złych rzeczach powinno się pisać ale też o tych dobrych (ups, zdradziłem zakończenie :D).

Nieco ponad miesiąc temu na jednym z dwóch laptopów w domu skończył się 6 miesięczny trial oprogramowania antywirusowego- był to 6 miesięczny Norton z jakiejś promocji.

Nowy PlaystationStore- zmiana na lepsze?

Jak wiecie, albo i nie, od kilku lat gram praktycznie tylko na PlayStation3. Cyfrowej dystrybucji nigdy nie mówiłem i nie mówię nie, jeśli tylko jest to opłacalne. A skoro o cyfrowej dystrybucji mowa to nie rozerwalny z nią jest sklepik PS. Nie będę ukrywał, że dotychczasowy PSS nie był zbyt praktyczny czy ładny.Sony też chyba to stwierdziło i wypuściło, póki co tylko w europie i Australii, całkowicie przebudowany PSStore.