r   e   k   l   a   m   a
reklama

Blogger z natywną obsługą iOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Google udostępnił użytkownikom mobilnych urządzeń Apple aplikację ułatwiającą korzystanie z Blogger - jednej z największych na świecie platform blogowych.

Aplikacja umożliwia między innymi tworzenie nowych wpisów i ich publikację na blogu. Istnieje także możliwość zapisania utworzonego tekstu bez jego publikacji. Blogger dla iOS pozwala także na kontynuowanie pracy nad notkami utworzonymi na komputerze - wszystkie wpisy są automatycznie synchronizowane, toteż użytkownik może swobodnie rozpocząć pisanie na komputerze, kontynuować na iPhone i skończyć na smartfonie z Androidem. Aplikacja pozwala także na wzbogacenie wpisów o fotografie zgromadzone w galerii telefonu lub wykonanie nowego zdjęcia. Post można także uzupełnić etykietami i informacją o lokalizacji.

Aplikacja Blogger działa na wszystkich urządzeniach Apple z systemem iOS 3.2 lub nowszym. Choć interfejs programu jest angielskojęzyczny, Blogger dla iOS pozwala na pisanie we wszystkich dostępnych językach. Warto przypomnieć, że w jakiś czas temu podobna aplikacja została udostępniona dla telefonów z Androidem - jest ona dostępna w Android Market.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial