popularne tematy: gry

Genesis Carbon 500 Maxi Flash — podkładka dla wymagających graczy z dużym biurkiem!

Chyba każdy użytkownik komputera jest zdania że wydajna praca oraz udana rozgrywka musi wiązać się z pewnymi udogodnieniami. Jednym akcesorium z którym w dzisiejszych czasach trudno się obejść, jest podkładka pod myszkę. W czasach gdy używaliśmy gryzoni na kulkę, skala problemu nie była tak bardzo widoczna ale gdy wprowadzono laserowe czujniki trzeba było jakoś zaradzić problemowi. Przez moje biurko przetoczyło się wiele podkładek - twarde, miękkie oraz klasyczne - gumowe.

10 lat minęło... a GOG świętuje swoje urodziny z mocnym przytupem!

Wraz z nadejściem 10-lecia istnienia sklepu GOG na rynku, serwis przygotował dla swoich użytkowników masę promocji oraz darmowych gier do zgarnięcia. Przedtem należałoby jednak sprawdzić w praktyce jak to się wszystko zaczęło. 

Od piractwa po FCK DRM

Wielu z nas dobrze pamięta czasy gdy na pobliskich bazarach rządzili sklepikarze, wystawiający się ze spiraconymi wersjami znanych gier komputerowych oraz konsolowych.

The Bard's Tale IV: Barrows Deep — recenzja gry będącej przykładem nieco spóźnionej generacji

Tak to już jest z kontynuacjami serii że im większy numerek po tytule, to coraz większe nadzieje są z nim wiązane. Tym razem to nie samo studio a świadomy ruch rzeszy fanów serwisu Kickstarter, zdecydowało tchnąć życie w kolejną część barwnej historii o rozśpiewanym bardzie. Pod czujnym okiem tworzenia jakże zacnej produkcji stał sam Brian Fargo, autor pierwowzoru sprawując pieczę nad odpowiednim klimatem oraz wprowadzaniu nowych, nieco inwazyjnych mechanik.

Test AVerMedia Aegis – nietuzinkowy mikrofon do zadań specjalnych

Streamujecie w mediach społecznościowych rozgrywkę z gier opatrzoną stosownym komentarzem? A może poświęcacie sporo czasu zabawie po sieci ze znajomymi i potrzebujecie wygodnego narzędzia do komunikacji? W obu przypadkach warto zainteresować się AVerMedia Aegis.

Firmę AVerMedia znamy głównie z urządzeń przechwytujących sygnał wideo, co w rękach osób zajmujących się streamowaniem okazuje się narzędziem wręcz nieocenionym.

Donut County — nie szukaj dziury w całym

Gry typu Indie mają to do siebie że wyróżniają się na tle konkurencji, nowym pomysłem oraz niekiedy - indywidualnym podejściem do rozgrywki. Tak też jest z nową produkcją Bena Esposito, odpowiedzialnego m.in za What Remains of Edith Finch czy The Unfinished Swan. Tym razem twórca postanowił zebrać do kupy całe swoje doświadczenie w branży oraz przełożyć masę zjedzonych podczas produkcji gier, pączków - na swoje nowe dzieło.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege — fenomenalny symulator taktyczny na fali esportu + konkurs!

Bycie czynnym graczem to ciągłe wyzwanie, ocierające się o ograniczone zasoby zagospodarowania czasem wolnym oraz częstą chęcią doskonalenia już nabytych umiejętności. Trudności dodaje fakt iż osoby takie jak ja - mają na utrzymaniu rodzinę i dla niej czas muszą ustalać priorytetowo. Być może dorosłem do takowych standardów lub po prostu nowa praca wreszcie zaczęła uprzykrzać mi czas wolny...

MasterKeys Pro S — kompaktowy mechanik od Cooler Master

Cooler Master jest jedną z marek, do których mam szczególny sentyment. Ta więź stworzyła się podczas pierwszych świadomych zakupów komputera, na którym planowałem zarywać nocki w Diablo 2 i podrasowywać Boxtera w jednej z najlepszych odsłon Need for Speed. Mam na myśli wydanie Porsche 2000. Wtedy to, jako serce swojego blaszaka, wybrałem układ Pentium III. Za grafikę odpowiada bodajże jakaś Nvidia TNT. Chłodzenie powierzyłem właśnie wiatrakom sygnowanym logiem Cooler Master. Żaden z tych podzespołów nie zawiódł mnie przez cały cykl życia tego PC.

Cooler Master MASTERMOUSE MM530 — gryzoń szyty na miarę prawdziwego gracza

Od jakiegoś już czasu mam okazje testować oraz recenzować przeróżne sprzęty dla graczy, w których zdecydowaną większość stanowią myszki. Dotychczas były to urządzenia sygnowane marką Genesis ale zdarzały się też modele Logitech G oraz Natec. Tym razem na warsztacie pojawił się kolejny gracz który postanowił zaistnieć na scenie esportowej - Cooler Master. Testowany przeze mnie model MASTERMOUSE MM530

Shadows Awakening — kolejny klon Diablo, któremu niestety daleko do doskonałości

Tak to już z klonami bywa, że starają się ze wszystkich sił zbliżyć do oryginału ale zaproponować również coś nowego, ciekawego. Tak było też w przypadku Shadows Awakening które od samego początku zaciekawiało swoją formą, ale szybko dopadało graczy znużenie powtarzalnością i monotonnością rozgrywki. Tytuł ten jest kolejną po Kult: Heretic Kingdoms częścią, kontynuującą historie odważnych bohaterów oraz odsłaniające mroczne tajemnice świata. 

Zarys fabularny

Awakening rozgrywa się w fantastycznym świecie opanowanym przez mroczną magię.