popularne tematy: gry

Logitech G333 - nareszcie przyszła pora na słuchawki douszne. Wygoda i jakość dźwięku w dobrej cenie!

Na warsztacie pojawiło się już wiele recenzji słuchawek dla graczy. Wśród topowych marek, nie mogło zabraknąć Logitech - producenta cieszącego się uznaniem wśród użytkowników, głównie dzięki wysokiej jakości produktów oraz ich świetnie dobraną specyfikacją. Do tej pory mogłem sprawdzić w praktyce, jak spisują się słuchawki nauszne ze średniej półki (G332 i

Wprowadzić reglamentację na sprzęt dla graczy

Zrobię to za niektórych z Was: Urbaniak, ty durny lewaku. Ale serio, to byłoby tylko oznaką pewnej konsekwencji i wcale nie takim głupim pomysłem w ujęciu całego rynku technologicznego, jak mogłoby się pierwotnie wydawać.

Skoro UE nie ma problemu z wdrażaniem rygorystycznych norm spalania, efektywnie eliminujących najbardziej spektakularne silniki spalinowe, a zgodnie z obawami motoryzacyjnych ekspertów docelowo silniki spalinowe w ogóle. Skoro usiłuje regulować zużycie surowców naturalnych.

Genesis Thor 401 RGB - klawiatura dla zapalonych graczy ceniących jakość wykonania oraz design

Seria klawiatur z rodziny Thor od Genesis, stale powiększa się o nowe modele. Jeszcze nie tak dawno byłem dumnym posiadaczem Genesis Thor 300, który moim zdaniem był najlepszym wyborem w kwestii jakość=cena. Oferował wysokiej jakości przełączniki, dobre wykonanie oraz układ klawiatury, który wypadał bardzo dobrze przy nieco droższej konkurencji.

Paradise Lost - pierwszoosobowa przygodówka o ogromnym potencjale ... no, ale coś nie pykło :(

Pod koniec marca, światło dzienne ujrzała gra fabularno-przygodowa polskiego studia PolyAmorous. Twórcy przygotowali całkiem smaczny kąsek dla swoich odbiorców - graczy poszukujących odpowiednio opowiedzianej historii, przedstawionej z widoku pierwszej osoby. Jeszcze przed swoją oficjalną premierą, Paradise Lost przedstawiony został jako fabularyzowana historia podróży nastolatka w tajemniczy świat wojny, cierpienia, ale i nadziei.

Corsair K55 rocznik 2021 — delikatny powiew świeżości

Model K55 RGB, przez ostatnie pięć lat był najbardziej przystępną cenowo klawiaturą Corsair w ich ofercie. Teraz przyszedł czas na zmiany i postanowiono poddać pięćdziesiątkę piątkę małemu odświeżeniu. Na warsztat wzięto przede wszystkim zewnętrzną cześć, aby ta wpisała się w trendy wyznaczone przez Korsarzy.

Nowa wersja sprzedawana jest w dwóch wariantach: PRO i

Tani a dobry zamiennik dla Dualshock 4? - sprawdzam

Na testy trafił przewodowy (tak, dobrze czytacie) kontroler zaprojektowany z myślą o konsoli Sony poprzedniej generacji. VX4 posiada nie tylko kompatybilność z każdą wersją PlayStation 4 ale pozwoli także na zabawę z użyciem PC. Zatem wygląda na to, że brytyjska marka Gioteck na dobre powróciła na polski rynek. Czy warto przywitać tego producenta z otwartymi ramionami dowiecie się z poniższej recenzji.

Kontroler VX4 produkowany jest w dwóch wariantach – przewodowy i bezprzewodowy (komunikacja Bluetooth). Do moich rąk trafił ten pierwszy.

Natec Osprey - myszka bezprzewodowa dla wielbicieli minimalizmu i wielozadaniowości

Jak możemy zauważyć, w obecnej dobie pandemii i często wymuszanej przez pracodawców pracy zdalnej, wielu producentów urządzeń elektronicznych rozpoczęło istną ekspansję na rynek związany z elektroniką biurową. W sklepach pojawiają się akcesoria komputerowe, kamerki, klawiatury oraz wszelakiej maści osprzęt, mający za zadanie - ułatwić nam pracę w domu. Do takich urządzeń należą sprzęty ergonomiczne, które niedawno zaczęły zasilać portfolio polskiej marki Natec. Do tej pory miałem przyjemność sprawdzić w praktyce wertykalne myszki

18 GB RAM w smartfonie? Dla graczy? Sorry, ale to bez sensu

Wszystko tylko po to, aby niepozorny Nintendo Switch mógł raz jeszcze zaśmiać się jakiemuś frankensteinowi w twarz. 

Przyznam, że jestem pod dużym wrażeniem uporu, z jakim producenci smartfonów inwestują w modele adresowane do graczy. Nie żebym występował tutaj z pozycji zdeklarowanego tetryka, ale liczby są znamienne. I nie mam na myśli konkretnego modelu, lecz cały segment.

Jeśli wierzyć