popularne tematy: hobby

Assassin’s Creed: Valhalla - toż to przecież Geralt z warkoczykiem ... SKOL! [RECENZJA]

Na samym wstępie śpieszę z wyjaśnieniami zastosowania takiego, a nie innego tytułu, by nie spotkać się z linczem krótkowzrocznych fanów, dzierżącego dwa nagie miecze, wiedźmina. Od czasu premiery pierwszej części przygód o niezłomnych zabójcach kryjących się w mroku, byłem zafascynowany tym, w jaki sposób studio Ubisoft starało się przedstawiać swoją produkcję. Zafascynowała mnie historia Ezio Auditore z Florencji, tak znamienicie poprowadzona w dalszych odsłonach - Brotherhood i Revelations.

Nintendo Game&Watch - historia pierwszej kieszonsolki i okrągły jubileusz Mario

Wraz z pojawieniem się elektronicznych gier, pojawiła się też pokusa, by stały się one bardziej mobilne. By miłośnicy grania mogli zabrać ze sobą swoją ulubioną konsolę, grę i cieszyć się nią w każdych warunkach. Na przeszkodzie stała... technologia.

Od 1971 roku konsole zdobywały serca kolejnych graczy. Najpierw konsolowym mocarstwem było Atari, ale nie tylko Atari chciało zarabiać. Do historii Atari zapraszam tutaj

Scenowe starocie - Psychedelic by Virtual Dreams/Fairlight

Dzwonita, pytata: "Marcinie kiedy kolejny odcinek Scenowych staroci"? Odpowiadam: gotowy! Tak na poważnie jednak, zastanawiam się czy warto ciągnąć to dalej... Wprawdzie zainteresowanie jakieś tam jest bo jednak kilka komentarzy pod tekstem każdorazowo się znajdzie, niemniej wygląda na to, że poczytność tego typu wpisów jest symboliczna.

Jasne, zdaję sobie sprawę, że historia sceny i to sceny na mocną już zapomnianą Amigę, nie jest zbytnio atrakcyjna dla odwiedzających blogi Dobrych Programów, liczę się więc z tym, że czytających scenowe odcinki nie będzie zbyt wielu.

Lista 10 tekstów, bez których byłbym znacznie głupszy

Wielu ludzi bardzo lubi się chwalić tym, ile wysiłku włożyli w osiągnięcie rzeczy, z których są szczególnie dumni. Przedstawiają oni często życie jako toczoną samodzielnie bitwę z wrogim losem, bitwę rzecz jasna spektakularnie wygraną. Jej efektem ma być wyrwanie ze szponów niesprawiedliwego świata jakiegoś trofeum, materialnego lub nie, za którego posiadanie należą się im wyrazy uznania i splendor.

Nie podzielam tej preferencji. Głęboko wierzę, że zdecydowana większość "osiągnięć" w życiu to w znacznej części kwestia szczęścia.

BenQ MOBIUZ EX2710 - 27-calowy monitor dla graczy do 1500zł

Patrząc na daty publikacji, cyklicznie co rok udaje mi się otrzymywać do testów monitory dla graczy. Swoją przygodę z monitorami rozpocząłem od marki Iiyama, która wprowadziła mnie w tej majestatyczny świat ekranów. Później, już jako działający publicysta, nawiązałem współpracę recenzencką z marką BenQ, która zresztą przekonała mnie do swoich produktów. Do tej pory na warsztacie pojawiły się recenzje modeli 

Poradnik na 10 stron A4 dla zaczynających przygodę z CS:GO w 2020

Lepszy FPS, celowanie, pozycjonowanie, poprawiamy jakość mikrofonu. Dobór myszy, podkładki, monitora, mikrofonu. Trust factor, toksyki, config, ping, spray pattern, mapy szkoleniowe, porady.

Wszyscy chcą być pro, ale na początku rzadko kto zadaje sobie dość trudu, by pomóc trochę szczęściu, i ułatwić sobie grę i innym. Get good. Po przeczytaniu tego przydługiego tekstu jest szansa, że wyjdziesz z slivera, a Twój team przestanie Cię wyzywać w trybie kompetetywnym.

Jest kilka rzeczy na start, które mocno ułatwiają grę, i warto je sobie przyswoić

1.

Patriot Viper V765 - wytrzymała klawiatura mechaniczna na przełącznikach Kailh Red

Nie tak dawno na łamach bloga opisywałem swoje wrażenia z użytkowania myszki dla graczy, marki Patriot. Viper V551 okazał się niezłym średniakiem oferującym dobrej jakości chwyt i specyfikację. Rozbudowane opcje programowalne, pozwalały w pełni dostosować urządzenie pod preferencje użytkownika, także w kwestii kolorowego podświetlenia.