popularne tematy: porady

Promocje 06/2018

Jak wiemy obecna połowa roku jest dobra dla wielu firm , gdzie te zarobiły już krocie na klasycznym kowalskim sprzedając mu swoje usługi . Mało kto wie , że za te same usługi można zapłacić mniej gdyż różne firmy przygotowały promocje a część złośliwych ,,agentów,, przypadkiem mogła je pominąć . Wpis jest jedynie informacją i ja na tym nie zarabiam ani nie robię reklamy !! Poniżej prezentuje listę popularnych firm dających promocję na swoje usługi , gdzie możemy zaoszczędzić trochę kasy :

Najlepsze gry strategiczne na Linuxa. Letnia wyprzedaż Steam

Wraz z rozpoczęciem wakacji na platformie Steam ruszyła wielka letnia wyprzedaż. Jest to świetna okazja do uzupełnienia biblioteki o wiele ciekawych tytułów. Do 5 lipca możemy kupić interesujące nas gry nawet za 10% ceny regularnej. W tym wpisie zwrócę uwagę na najlepsze w mojej opinii gry strategiczne z oficjalnym wsparciem dla dystrybucji linuxa. Każda z gier kosztuje poniżej 100 złotych i ma bardzo dobre opinie oraz recenzje(zrobiłem jeden wyjątek). Wobec przyjętych kryteriów na liście nie wspomnę np.

reklama

Grafika 3D: Blender, cz. XVII – animacja – ćwiczenie "Kostka"

Trzy ważne pytania

Czas na ćwiczenie. Od czego zaczynamy? Oczywiście od trzech ważnych pytań:

  1. Co robimy?Prostą, kilkunastosekundową animację marketingową dp w rozdzielczości HD.
  2. Po co? W jakim celu?Chcę utrwalić wiedzę z zakresu animacji. Sama animacja ma promować portal dp :).
  3. Jak? W jaki sposób?Używając Blendera, a w nim podstawowych prymitywów i podstawowych transformacji. Wykorzystam także tekstury.

  Idea

  Czas na pomysł, scenariusz, scenorys...

  Jak Vectra S.A. utrudnia rezygnację ze swoich usług

  Podpisując nową umowę z operatorem telekomunikacyjnym zazwyczaj oferuje nam się dodatkowe pakiety "w prezencie", darmowe przez pewien okres czasu, a później płatne, chyba, że z nich zrezygnujemy. Mechanizm stary jak świat i opierający się na tym, że albo komuś nie będzie się zwyczajnie chciało zrezygnować, albo ktoś się do usługi przyzwyczai i podejmie decyzję, że będzie za nią dalej płacił. Jedyne, z czego w życiu po darmowym okresie próbnym nie zrezygnowałem, to Spotify. Jeżeli już jednak rezygnowałem, to nigdy nie było z tym problemu.

  Internetowy niezbędnik kibica piłkarskiego na Mundial

  Pierwszy mecz Polski z Senegalem tuż-tuż i dla milionów Polaków tak naprawdę teraz zaczyna się ten piłkarski czempionat. Pora więc na przedstawienie piłkarskiego niezbędnika, który przyda się każdemu kibicowi piłkarskiemu do śledzenia na bieżąco poczynań naszej reprezentacji oraz jej konkurentów na rosyjskim Mundialu.

  Dzięki tej stronie można obejrzeć Mundial za darmo w Internecie

  Wielu z Was zastanawia się gdzie można „za free”, obejrzeć transmisje mundialowych meczów w necie.

  reklama

  Chińskie prezenty: kabelki USB do ładowania oraz ciekawy sposób na OTG

  Chiński rynek jest przepełniony różnymi akcesoriami do naszych cyfrowych gadżetów, a atrakcyjna cena bardzo kusi. Niestety nie wszystko co wydaje się atrakcyjne okaże się solidnym produktem, ale można znaleźć też sporo ciekawych propozycji.

  Tym razem króciutka prezentacja przewodów micro USB jakie mnie zainteresowały. Przy okazji sprawdziłem kabelki pod względem obciążalności prądowej, czyli jak duży prąd może popłynąć przez kabel, aby na jego wyjściu spadek napięcia nie był większy niż 5%.

  Łowca Okazji: letnie wietrzenie magazynów w Gearbest

  Na Gearbest nieustannie panują promocje i przeceny. Jednak większość jest tylko haczykiem, który ma przyciągnąć potencjalnego klienta. Maksymalnie trzy razy w roku sprzedawca ten organizuje prawdziwe wyprzedaże.

  Jedna miała miejsce w marcu, kiedy to sklep obchodził swoje kolejne urodziny. Wtedy to informowałem was na bieżąco co i za ile możemy kupić. Przy okazji tej promocji nie będzie inaczej!

  Dla tych, co jeszcze się nie orientują, wspomnę, że Gearbest jest niczym chiński Amazon.

  Aktualizacja do Android P — lista smartfonów z aktualizacją do Androida 9.0

  Jak wiecie, Google pędzi z Androidem bardzo szybko, wygląda to, jak gdyby ciągle lecieli z górki, wówczas gdy użytkownicy ciągle mają pod górkę.

  Około sierpnia 2017r Google oficjalnie wypuściło pełną wersję Androida Oreo. Lista urządzeń jednak nie była zbyt długa, jak to z początku wiele portali pisało. Do teraz kilka smartfonów stoi pod znakiem zapytania, jeśli chodzi o aktualizację do Androida 8.0, nie mówiąc już o wersji Android 8.1.Ciekawi jesteście ile procent na rynku ma poszczególna wersja Androida ? Ja także byłem, dlatego zaglądając na 

  reklama

  Logitech G odpowiada na głos graczy i wprowadza nowe klawiatury mechaniczne

  Logitech G odpowiada na głos graczy i wprowadza nowe klawiatury mechaniczne, w których możesz wybrać kilka wersji przełączników odpowiadających Twoim preferencjom. Nowe przełączniki dostępne są w klawiaturze mechanicznej G513 oraz wszystkich nowych modelach G512.

  Logitech G512 to klawiatura mechaniczna do gier, zbudowana w oparciu o wielokrotnie nagradzaną w swojej kategorii klawiaturę G413 oraz G513. Oferuje trzy różne rodzaje przełączników - Tactile, Linear oraz najnowsze GX Blue.

  Sprawdzanie pojemności nośników

  W dzisiejszych czasach można spotkać podróbkę niemal wszystkiego. Perfumy, odzież, żywność, więc tym bardziej i sprzęt elektroniczny. Od kilkunastu już lat, masowo podrabiane są pamięci masowe, szczególnie flash (czyli SSD, karty pamięci, pendrive’y itd.). Na czym można tutaj oszukać ofiarę? Na pewno na jakości zastosowanych kości (odpady produkcyjne lub tylko najtańsze bo najwolniejsze) i oczywiście na pojemności. Kontroler nie musi zgłaszać prawdziwego rozmiaru, a tablica systemu plików może być zapętlona.