popularne tematy: porady

Słuchanie YouTube w tle - sposoby na odtwarzanie YouTube w tle

Słuchanie muzyki w tle z aplikacji YouTube nie jest możliwe, nie wiadomo dlaczego Google nie chce dać takiej możliwości, a jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... reklamy, przecież reklamy mogłyby być także jako audio, bez wideo.

Tak czy inaczej, popularny YouTube nie ma opcji słuchania swoich ulubionych kawałków w tle, co powoduje ogromną falę hejtu w kierunku Google za taki stan rzeczy. Na szczęście są sposoby, aby temu zaradzić.

Łowca Okazji: Gearbest.com nie gryzie!

Ostatnio panuje dość duża posucha w moim domowym laboratorium testowym. Złożyło się na to szereg zdarzeń w życiu prywatnym i nie tylko. Po prostu nie mam teraz tak dużo wolnego czasu, aby skupić się na moim ulubionym hobby — testowaniu. Są priorytety :)

Na co teraz mogę sobie pozwolić, to mój cykl Łowca okazji, w którym informuje o aktualnych promocjach/kuponach w zaprzyjaźnionym serwisie Gearbest.com i innych, które wyniucham w sieci.

reklama

RODO. Od dnia 25.05.2018r odzyskałem swoje konto email

Krótka historia o tym jak prawnicy UE pomogli mi odzyskać, moje ulubione konto pocztowe.

Nie pamiętam dokładnie w którym roku się to zdarzyło 95r, czy może w 96r gdy łącząc się dzięki TPSA za pomocą modemu ZOLTRIX 33.6 założyłem swoje pierwsze konto email.

Czas gdy miałem konto email!

Rozdawałem więc mój adres email wszystkim przy odpowiedniej okazji. Dzięki temu każdy mój znajomy miał ze mną ktowakt w sposób cywilizowany ;)

Stare to były czasy, gdy wpływające wiadomości był na wagę złota.

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida — przygotuj się do randki

W kolejnej odsłonie dziwnych i głupich aplikacji na Androida czas na aplikacje, które pozwolą Ci przygotować się do randki. Jak wiadomo, na pierwszej randce trzeba zadbać o wygląd i wiedzieć, o czym można porozmawiać z drugą osobą. 

O ile wygląd jest prostą sprawą, o tyle przygotowanie sobie mniej więcej tematów do rozmów nie jest rzeczą prostą, nie mogą to być konkretne tematy - takie mniej więcej. Niektórzy idą o krok dalej i przed spotkaniem wolą wiedzieć, czy w ogóle mają jakieś szanse i czy jest sens zawiązywania większej więzi.

reklama

Ankieta na pierwszy wpis.

Przypadkiem buszując po serwisie DobreProgramy.pl trafiłem na opcję jaką jest prowadzenia bloga. Sam jestem ciekaw czy to w moim przypadku wypali, ponieważ już kiedyś zaczynałem lub próbowałem przygody z blogowaniem, ale nie wyszło. Dlaczego? Brakowało pomysłu lub jakiejś ogólnej koncepcji.

Jaka więc jest koncepcja? Programowanie i porady albo porady i programowanie. Głównie związane z czymś co wiele osób zna, niektórzy korzystają mniej lub więcej, a niektórzy w ogóle, ponieważ uważają, że pewne narzędzia są zbędne.

reklama