popularne tematy: urządzenia mobilne

JadeAudio (FiiO) EA3 - recenzja

Firma FiiO staje się coraz bardziej rozpycha się w świecie audio. Jednak chiński producent nie spoczywa na laurach i tworzy kolejne produkty. Niedawno firma postanowiła powołać do życia swoją pierwszą submarkę - JadeAudio. Pierwszym produktem pod tym szyldem były słuchawki true wireless EW1, a teraz przyszedł czas na przewodowe, nazwane EA3. Model ten wyposażono w hybrydowy układ przetworników - jeden dynamiczny o średnicy aż 13,6 mm, oraz jeden armaturowy uznanej firmy Knowles. Całość zamknięto w ciekawie wyglądających obudowach i wyceniono na 50 dolarów amerykańskich.

Logitech StreamCam [recenzja] — nowy lider kamerek internetowych cz. I

Pamiętam jakby to było wczoraj choć minęły ponad 2 lata od ostatniej recenzji, wybitnej kamerki internetowej Logitech C922 Pro Stream. Model ten charakteryzował się wysokiej jakości nagraniami, dobrej klasy mikrofonem oraz specjalnymi funkcjami, które pozwalały nie tylko prowadzić wideokonferencje, ale również nadawać obraz na żywo.

Tak się złożyło, że dzisiaj swoją światową premierę ma tytułowy StreamCam

Genesis Xenon 220 — cicha myszka do grania, za dość przyzwoitą cenę

Rynek myszek dla graczy jest do cna przesycony różnorakimi modelami. Charakteryzacją się one wysokimi czułościami, super krótkim czasem reakcji oraz niejednokrotnie, dynamicznym podświetleniem. W swojej blogerskiej karierze miałem na warsztacie wiele modeli gamingowych gryzoni, szczególnie w niskiej półce cenowej. Powiedzmy, że do 100 zł można znaleźć wiele interesujących myszek.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że przy tak niskiej cenie urządzenia, podzespoły nie mogą się wybijać na tle zaawansowanej konkurencji. A jednak modele ze stajni Genesis 

TRN BA5 - recenzja

Trudno pamiętać ile hybrydowych modeli słuchawek pojawiło się na chińskim rynku w ostatnim czasie. Choć zdarzają się wyjątki, takie jak np. BQEYZ Spring1, które reprezentują nieco inne podejście do hybryd, to nie ma zbyt wielu modeli opartych wyłącznie o przetworniki armaturowe (tzw. multiarmatury).

Nieprzemyślana średnia półka? Tak, oto Nokia 7.2 [nadgorliwa recenzja]

Od mojej recenzji fenomenalnego średniaka, jakim była Nokia 7 Plus, minęło już trochę czasu. Po dziś dzień uważam ten model za najbardziej zrównoważony pod względem wykonania, jakości a przede wszystkim oprogramowania, które docenił każdy fan czystego Androida. Do tego wszystkiego dochodziła cena, która w ciągu 2-óch miesięcy stała się nader akceptowalna.

iBasso AM05 - RECENZJA

iBasso to chińska marka znana głównie z produkcji audiofilskich odtwarzaczy. Jednak w jej ofercie znalazło się także parę modeli słuchawek, między innymi udane i cenione IT01. AM05 to najnowszy i zarazem pierwszy model w nowej serii All Music, opartej wyłącznie o przetworniki armaturowe. Najnowsze monitory iBasso zostały wyposażone w 5 armatur firmy Knowles, które zamknięto w ręcznie wykonanych obudowach z materiałów żywicznych. Co oferują AM05?

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Pudełko jest dość sporych rozmiarów jak na słuchawki.

Gra terenowa wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość, która prostymi trikami wpływa na aktywność fizyczną graczy

Jakiś czas temu przedstawiłem Wam moją, nad wyraz interesującą, historię życia. Opis tego, jak niegdyś nie potrafiłem znaleźć motywacji do aktywności fizycznej, gdzie aktualnie nie wyobrażam sobie bez niej swojej egzystencji. Stanowiło to oczywiście zwięzły zarys fabularny, krótki wstęp, mający doprowadzić nas do „mojego niepozornego bohatera”, tj. gier terenowych zwanych Munzee oraz Geocaching.

„Niestety”, choć starałem się skupić wyłącznie na niezbędnych rzeczach, tamten wpis zrobił się nieco zbyt opasły.

MiVue 792 WiFi PRO — niezła jakość przy minimalnej ilości światła

Nie minęło wiele miesięcy od ostatniej recenzji kamerki samochodowej marki MiO. Testowany przeze mnie model MiVue C312 należał do średniej półki urządzeń rejestrujących, który bardzo dobrze sprawdzał się za dnia, choć w nocy wychodziły niechciane artefakty. 

No, ale czego można było się spodziewać po 2 Mpix sensorze. Niedawno na warsztacie pojawił mi się model z wyższej półki cenowo-jakościowej, MiVue 792 WiFi Pro