Bloki! - Gry Logiczne

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bloki to prosty zestaw 5 gier logicznych: Levels, Destruktor, Wieża, Prostokąty oraz Snajper. W każdej z nich występują tytułowe kolorowe bloki. Gra Levels jest to wariacja popularnej gry 2048. Zadaniem gracza jest zamiana trzech lub więcej bloków znajdujących się obok siebie na bloki o wyższym poziomie.

W grze Destruktor zadaniem gracza jest usunięcie minimum trzech bloków tego samego koloru, które się stykają. Na miejsce usuniętych klocków spadają te umiejscowione wyżej (jeżeli takowe są). W grze dostępne są trzy poziomy trudności: łatwy średni, trudny.

Gra Wieża działa na podobnej zasadzie co gra Destruktor. Różnicą jest fakt, że zawsze z góry spadają kolejne klocki. Co 100 zdobytych punktów pojawia się "wiertło", które usuwa wszystkie klocki w pionie, które się pod nim znajdują.

Prostokąty. Zadaniem w tej grze jest znalezienie minimum czterech lub więcej bloków takiego samego koloru tak, aby tworzyły prostokąt. Im większy prostokąt zostanie znaleziony, tym więcej punktów zostanie przyznanych.

W Snajperze celem jest ustrzelenie bloków takiego samego koloru. Jeżeli obok siebie znajdą się minimum trzy z takim samym kolorem, to po ustrzeleniu znikają z planszy. Trzeba uważać, ponieważ co chwilę pojawia się kolejny rząd bloków.

Bloki dostępne są za darmo z reklamami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 31.12.2014 10:42

Gra po prostu rewelacja!!! Ogromna prośba do producenta, by wydać tą grę również na iOS :)