r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bloodground

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Darmowa gra Bloodground reprezentuje specyficzny, dosyć stary nurt strzelanek. Akcja ukazana jest tu z lotu ptaka, a bohater porusza się po obszarze ograniczonej wielkości, odpierając ataki kolejnych fal nieprzyjaciół. Zazwyczaj bywają to nieumarli i w tym właśnie przypadku jest podobnie. Przenosimy się do coraz trudniejszych obszarów, starając się po prostu jakoś przeżyć. Prosty pomysł potrafi naprawdę nieźle wciągnąć.

Zabawę rozpoczynamy na środku mapy i licznik zaczyna odmierzać czas do końca danego poziomu. Postać wybiera jedną z kilku dostępnych broni, które różnią się skutecznością. Z daleka zombie łatwiej wyeliminować z karabinu, ale przy puszczaniu ich bliżej lepszym wyjściem jest przykładowo strzelba. Eliminuje ich od strzału, choć musimy przycelować. W rogu ekranu mamy wskaźnik życia. Energia schodzi szybko.

r   e   k   l   a   m   a

Nadejście wroga sygnalizowane jest odpowiednim jęknięciem lub chrząknięciem. To ważny sygnał, zwłaszcza w przypadku szybkich przeciwników, potrafiących zabić z zaskoczenia. Czasami po zombie zostaje na polu walki jakaś moc. Wysadzimy natychmiast wszystkich dookoła, otrzymamy elektryczne pole siłowe, zamrozimy nieprzyjaciół albo postawimy sobie stacjonarne działko obrotowe do pomocy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.