Bloodground

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Darmowa gra Bloodground reprezentuje specyficzny, dosyć stary nurt strzelanek. Akcja ukazana jest tu z lotu ptaka, a bohater porusza się po obszarze ograniczonej wielkości, odpierając ataki kolejnych fal nieprzyjaciół. Zazwyczaj bywają to nieumarli i w tym właśnie przypadku jest podobnie. Przenosimy się do coraz trudniejszych obszarów, starając się po prostu jakoś przeżyć. Prosty pomysł potrafi naprawdę nieźle wciągnąć.

Zabawę rozpoczynamy na środku mapy i licznik zaczyna odmierzać czas do końca danego poziomu. Postać wybiera jedną z kilku dostępnych broni, które różnią się skutecznością. Z daleka zombie łatwiej wyeliminować z karabinu, ale przy puszczaniu ich bliżej lepszym wyjściem jest przykładowo strzelba. Eliminuje ich od strzału, choć musimy przycelować. W rogu ekranu mamy wskaźnik życia. Energia schodzi szybko.

Nadejście wroga sygnalizowane jest odpowiednim jęknięciem lub chrząknięciem. To ważny sygnał, zwłaszcza w przypadku szybkich przeciwników, potrafiących zabić z zaskoczenia. Czasami po zombie zostaje na polu walki jakaś moc. Wysadzimy natychmiast wszystkich dookoła, otrzymamy elektryczne pole siłowe, zamrozimy nieprzyjaciół albo postawimy sobie stacjonarne działko obrotowe do pomocy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!