Bloody Finger JUMP Bloody Finger JUMP 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bloody Finger JUMP to świetna, bardzo wciągająca gra zręcznościowa, wyprodukowana przez twórców z Polski. Zadaniem gracza jest w niej wykonywanie podniebnych akrobacji i zdobywanie kolejnych punktów za pomocą... obciętego palca.

Dużą zaletą gry Bloody Finger JUMP jest jej szata graficzna. Pełno jest w niej żywych kolorów, sceneria wygląda tak, jakby gra toczyła się w wirtualnym, interaktywnym komiksie. Do tego dochodzi przyjemna, wpadająca w ucho rytmiczna muzyka.

Gra polega na sterowaniu... odciętym palcem ludzkiej dłoni, który - jakby surrealizmu było mało - ma twarz i usta. Sterowany przez nas palec odbija się od widocznego na dole ekranu batutu, skacząc raz wyżej, raz niżej. Zadaniem gracza jest wykonywać powietrzne ewolucje i obroty, dotykając lewej i prawej krawędzi ekranu. Trzeba przy tym uważać, aby nie wylądować na "plecach" lub "twarzy" naszego palca, bo wtedy zostanie on poturbowany, a gra zacznie się od nowa. Krzywdę palcowi mogą zrobić też kolce wystające z krawędzi tunelu, na dnie którego znajduje się batut. Teoretycznie wszystko jest w tej grze proste, ale w praktyce trzeba mocno się nagimnastykować, aby zdobyć kolejne punkty. Te zaś są potrzebne, aby odblokować kolejne postaci, którymi będziemy mogli sterować.

Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo i nie ma mikropłatności, ale trzeba się liczyć z reklamami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!