Bloody Finger RUN Bloody Finger RUN 1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bloody Finger RUN to gra zręcznościowa, dostarczająca mnóstwo wciągającej rozrywki. Gracz steruje w niej ikoną ludzkiego palca, starając się uniknąć przeszkód na planszy.

W grze zastosowano bardzo oryginalny pomysł na wygląd głównego bohatera. Jest nim bowiem... palec ludzkiej dłoni, z oczami i uśmiechem. Sterujemy, dotykając ekranu i skacząc. Wszystko po to, aby uniknąć rozmaitych niebezpiecznych przedmiotów, np. wirujących żyletek lub gwiazd z ostrymi ramionami. Trudność polega na tym, że przeszkody mogą się pojawiać zarówno w dolnej, jak też w górnej części ekranu. Gracz musi więc tak dopasować siłę skoku, aby wyminąć dwa przedmioty jednocześnie.

Celem gry jest wytrwać jak najdłużej na planszy. Im lepsze wyniki osiągnie gracz, tym więcej będzie miał do dyspozycji nowych rodzajów wyglądu palca, którym steruje w grze Bloody Finger RUN.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Nie utrudniają one jednak zabawy, najczęściej pojawiają się w trakcie przerw między kolejnymi próbami zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!