Bloody Finger Run Bloody Finger Run 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bloody Finger Run to surrealistyczna, a zarazem wciągająca gra zręcznościowa. Gracz steruje w niej uciętym ludzkim palcem, starając się uniknąć niebezpiecznych przedmiotów przewijających się przez planszę.

Gra dostarcza mnóstwo prostej, ale angażującej zabawy. To propozycja w sam raz na krótszą przerwę. Sterujemy w niej... palcem ludzkiej dłoni, wyposażonym w oczy oraz uśmiech. Już to sprawa, że Bloody Finger Run jest bardzo specyficzną propozycją. Również pomysł na grę jest oryginalny. Zadaniem gracza jest wprawiać palec w ruch, skacząc do góry i unikając przeszkód. Na planszy stale pojawiają się niebezpieczne przeszkody, np. wirujące żyletki, ostre gwiazdy itp. Dodatkowa trudność polega na tym, iż w tym samym momencie przeszkoda może być widoczna i na dole planszy, i w jej górnej części. Trzeba więc tak dobrać siłę skoku, by uniknąć zderzenia z obiema przeszkodami. Gdy to się nie uda, wówczas palec zostanie pocięty na kawałki, a grę trzeba będzie zaczynać od nowa.

Dzięki postępom w grze (które oznaczają coraz dłuższy czas spędzony na planszy podczas jednej serii) będziemy zdobywać złote gwiazdy. Są one potrzebne do tego, aby odblokować nowy wygląd palca, którym steruje gracz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!