Blown Away: First Try Blown Away: First Try 1.6.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Blown Away: First Try to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać małego, wyglądającego kosmicznie stwora, który krąży po kolejnych planszach szukając części, z których może odbudować swój dom.

W krótkim filmie otwierającym grę poznajemy historię naszego bohatera. Długo budował swój dom, ale przez wichurę rozpadł się on na malutkie kawałki. Wiatr rozrzucił je po wielu planszach, które musimy pokonać, kolekcjonując część po części. Tutaj na graczy czeka jednak spore utrudnienie, bo nasz bohater potrzebuje mieć pełen akumulator energii, której używa do teleportowania się między poszczególnymi elementami każdej planszy, np. skakać lub przenikać przez grube mury. Dlatego musi jak najczęściej poruszać się po gruncie. Ale gdy idziemy, wcześniejsze fragmenty danej planszy znikają za naszymi plecami. Musimy zatem przemieszczać się na tyle szybko, aby odzyskać wszystkie części domu i dotrzeć do mety na każdej z plansz, a jednocześnie umiejętnie gospodarować energią i nie zniknąć na arenie gry. Pomysł na grę jest więc ciekawy, a atrakcyjności dodaje jej zarówno świetna, komiksowa szata graficzna, jak też rytmiczna i wpadająca w ucho muzyka.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać nasze wyniki w google'owej chmurze, synchronizować stan rozgrywki między urządzeniami z Androidem, odblokowywać kolejne osiągnięcia oraz porównywać nasze wyniki z tymi, które osiągają inni użytkownicy Blown Away: First Try.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!