Blubster

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Blubster to bardzo prosta i szybka aplikacja przeznaczona do bezpośredniej wymiany plików za pośrednictwem Internetu. Z jej pomocą łatwo pobierzemy ulubioną muzykę czy filmy, a nawet oprogramowanie i gry.

Program wyposażony został w dopracowany i intuicyjny interfejs graficzny, który z pewnością docenią początkujący użytkownicy komputera. Jego głównym składnikiem jest wbudowana wyszukiwarka, pozwalająca wygodnie wyszukiwać interesujące nas pliki. Lista wyników wyszukiwania poza informacją o nazwie każdego z plików zawiera również krótki opis oraz jego ocenę. W ręce użytkowników trafia także opcja raportowania wszelakich problemów z np. dostępnością pliku.

Blubster jak każdy inny program do pobierania danych w sieciach P2P oferuje użytkownikowi możliwość wstrzymywania i wznawiania pobierania. Nie zabrakło również opcji konfiguracyjnych, pozwalających definiować maksymalną liczbę pobieranych jednocześnie danych, szybkość pobierania i wysyłania czy numer wykorzystywanego przez aplikację portu. Pobierających duże ilości multimediów ucieszy wbudowany odtwarzacz audio/wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!