Blue-Cloner Blue-Cloner 2020 9.50 Build 836

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blue-Cloner to rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na nośnikach Blu-Ray. Pozwala na kopiowanie danych na płyty Blu-Ray, DVD, AVCHD lub na dysk twardy komputera.

Opisywany program umożliwia konwertowanie plików zapisanych na płycie Blu-Ray do formatu DVD-5/9, folderów, obrazów ISO, a także – rzecz jasna – umożliwia stworzenie kopii 1:1 dowolnego nośnika. Wszystko oczywiście bez utraty jakości. Dodatkowo pliki dostępne na dysku twardym komputera możemy nagrać na dowolny nośnik Blu-Ray, o ile rzecz jasna posiadamy odpowiedni napęd.

Blue-Cloner zawiera dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy i zaawansowany. Pierwszy adresowany jest do użytkowników, którzy chcą skopiować płytę za pomocą jednego kliknięcia, natomiast drugi wyposażono w szereg zaawansowanych opcji – oczywiście w tym przypadku operacja trwa znacznie dłużej, bowiem trzeba poświęcić czas na skonfigurowanie rozmaitych ustawień.

Warto dodać, że przy kopiowaniu filmu Blu-Ray za pomocą Blue-Cloner możemy pominąć wszystkie zbędne funkcje (np. menu tytułowe), umieszczając na płycie jedynie sam plik wideo bez utraty jakości. Dodatkowo jeśli nie posiadamy 50-GB płyty, istnieje opcja podzielenie obrazu na dwa mniejsze, po 25 GB każdy.

Blue-Cloner świetnie radzi sobie z wszelakimi zabezpieczeniami, dzięki czemu skopiujemy każdy chroniony nośnik. Do przeprowadzenia tej operacji nie wymaga żadnych wtyczek, sterowników bądź dodatkowych narzędzi. W przypadku tworzenia kopii zapasowych konieczne jest jednak połączenie z Internetem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na wykonanie tylko jednej kopii nośnika Blu-ray.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!