BlueStacks BlueStacks 4.260.0.1032

Strona główna Mac Programowanie Emulatory
Pobierz program

BlueStacks to dobrze znany, darmowy emulator Androida, który pozwala uruchamiać aplikacje i gry znane z telefonów na Maku. Dzięki temu można z nich korzystać komfortowo, mając pod ręką klawiaturę i myszkę, a przed sobą duży ekran.

BlueStacks dla systemu OS X wykorzystuje wiele funkcji charakterystycznych dla nieg oraz sprzęt montowany w komputerach firmy Apple. Program zapewnia płynność działania aplikacji, także na Makach z ekranami Retina. Gesty wielodotykowe na gładziku są interpretowane i aplikacje zachowują się, jakby były wykonywane na ekranie dotykowym. Ponadto aplikacje mogą korzystać z głośników, mikrofonu, kamerki i sensorów oświetlenia.

BlueStacks jest w stanie uruchamiać aplikacje skompilowane zarówno dla architektury x86, jak i ARM, poradzi sobie także z aplikacjami dla Android TV. Ponadto może przekazywać pliki między Makiem i aplikacjami z Androida. Co ważne, aplikacje można pobierać z Google Play bez żadnych problemów, o ile zalogujemy się na konto Google.

BlueStacks można używać w oknie lub na pełnym ekranie. Przed uruchomieniem aplikacji niekiedy BlueStacks pokaże listę wykorzystywanych przy sterowaniu klawiszy i warto zadbać o to, by gra wykorzystywała ten sam system. Z niektórymi mogą jednak być problemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!