r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlueStacks App Player w wersji dla Windows XP

Strona główna Aktualności

Aplikacja App Player, umożliwiająca uruchamianie programów dla platformy Android na systemie Windows, doczekała się obsługi Windows XP.

O programie firmy BlueStacks pisaliśmy w ubiegłym miesiącu, gdy wydana została wersja alfa. Niestety działała ona tylko na Windows 7. Jednak jak obliczyła firma, 20% użytkowników Androida korzysta także z Windows XP. W związku z tym, a także licznymi głosami użytkowników, opracowano wersję dla tego systemu. Działa ona także pod Vistą. W międzyczasie podjęto też zapowiadaną współpracę z firmami OEM: Nyxio i Viewsonic, w BlueStacks zainwestowała też firma AMD. Można się więc w przyszłości spodziewać urządzeń pozwalających natywnie uruchamiać zarówno aplikacje windowsowe jak i androidowe.

Dotychczas App Player został pobrany pół miliona razy i ma 135 tysięcy fanów na Facebooku. W ramach dalszych prac, planowane jest wydanie wersji dla systemu Mac OS X w przyszłym roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.