r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlueSweep 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty, bezpłatny skaner urządzeń wykorzystujących sieć Bluetooth.

BlueSweep identyfikuje urządzenia działające w technologii Bluetooth podając ich nazwę, producenta, oraz aktywne połączenia pomiędzy nimi. W ten sposób użytkownik ma możliwość wykrycia sprzętu Bluetooth (telefony komórkowe, notebooki, drukarki) znajdującego się w jego otoczeniu, a tym samym wyeliminowania źródeł interferencji oraz zabezpieczenie się przed ewentualnymi zagrożeniami. Jest to szczególnie istotne w obliczu pojawiających się wirusów rozprzestrzenianych przy pomocy technologii Bluetooth. Przykładem takiego wirusa może być robak Cabir, działający w środowisku Symbian OS głównie w telefonach komórkowych posiadających możliwość transmisji Bluetooth.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 02.02.2013 21:29

mi pobrało

  #6 30.07.2012 14:59

Nie wiem co jest grane, ale u mnie skanuje bez końca i niczego nie wykrywa mimo ze drugi komputer i komórka z włączonym bluetooth leżą obok siebie.

  #5 07.10.2011 21:43

czy dziala w windows 7

  #4 11.05.2010 07:12

Czy ktos moze mi pomoc?
mam laptopa w systemie vista home premium,przez pomylke
odinstalowalem bluetooth i teraz nie wiem jak go odzyskac
za ewentualna pomoc dziekuje

  #3 29.03.2010 09:20

Witam,

Mam pytanie, bo nie wiem czy szukam Bluesweep czy chodzi mi o cos innego. Wczoraj znajomy pokazal mi "sztuczke". Poprzez bth potrafil z pozycji swojego telefonu wlaczyc mi (w moim aparacie) muzyczke, zmienic jezyk itd.
Czy to jest "BS" czy jakies inne oprogramowanie?

DanKar REDAKCJA  14 #2 15.03.2010 10:47

@Danio...!: Plik znajduje się na naszym serwerze i dostępny jest do pobrania bez najmniejszych problemów - sprawdziłem ;-) Jeśli korzystasz z jakiegoś akceleratora pobierania plików spróbuj pobrać program za pośrednictwem wbudowanego w przeglądarce menedżera pobierania.

  #1 15.03.2010 02:20

Jak To Cholerstwo Pobrac... Naciskam Pobierz I Mi Nie Pobiera...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.