reklama

Blueberry PDF Form Filler 2.0.55.0

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blueberry PDF Form Filler to bezpłatne narzędzie wspomagające wypełnianie różnych formularzy zapisanych w formacie PDF.

Korzystając z tego oprogramowania możemy szybko wypełniać i drukować dowolne formularze, druki oraz inne dokumenty zapisane w popularnym formacie PDF. Warto dodać, że Blueberry PDF Form Filler umożliwia uzupełnianie dokumentacji, których nie można wypełnić w Adobe Reader lub innych podobnych aplikacjach.

Blueberry PDF Form Filler pozwala na wypełnianie każdego rodzajów dokumentów PDF, w tym między innymi faktury elektroniczne, formularze podatkowe, aplikacje o pracę, CV, przelewy bankowe i pocztowe czy nawet roszczenia ubezpieczeniowe. Wypełnianie dokumentów i formularzy w tradycyjny sposób (ręcznie) bywa żmudne i czasochłonne. W tym wypadku warto zainstalować program Blueberry PDF Form Filler. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i stworzyć bardziej profesjonalne dokumenty w formacie PDF.

Wypełnianie formularzy PDF jest bardzo proste, a wszystkie czynności wykonujemy w wygodnym edytorze. Po wczytaniu dowolnego dokumentu do programu, możemy od razu zacząć wypełnianie poszczególnych rubryk w formularzu. W tym celu niezwykle pomocnym okazuje się pasek narzędzi, który pozwala na dodawanie tekstu, wypełnianie i tworzenie tabel czy wstawianie różnych adnotacji, umożliwiających dodawanie własnych notatek do modyfikowanego dokumentu PDF.

Uwaga!

  • Blueberry PDF Form Filler dostępny jest za darmo, ale do prawidłowego działania programu wymagane jest podanie własnego konta e-mail.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 22.05.2017 09:14

Bardzo fajny program. Mam z nim jednak pewien problem. Nie wpisuje mi "ż". Prawy alt+z działa podobnie jak backspace. Inne polskie znaki wpisuje normalnie. Czy ktoś miał podobną sytuację? Win7 64bit.

  #8 15.03.2016 12:35

Dzięki Tomek :*

darek719   41 #7 28.10.2015 21:56

jak dla mnie zupełnie zbędny program..

rzvir1   2 #6 18.12.2014 15:26

@oloszy: Tak, tak. Nawet SiEnEn i kapitan hameryka to potwierdziły, hehe :P

  #5 13.06.2014 11:28

Adobe do wypełniania przewiduje tylk specjalnie spreparowane formularze. Wyjątek z pmocy programu Reader":
"Przykładowe formularze: płaskie i interaktywne
Patti Sokol z firmy Sokol Consulting stworzyła dwa przykładowe formularze, aby pokazać różnice pomiędzy formularzem pasywnym a interaktywnym. Kliknij tutaj, aby wyświetlić formularz pasywny. Uwaga: Wpisywanie znaków w pola formularza pasywnego nie jest możliwe."
A Blueberry umożliwia wpisywanie tekstów w dowolnych miejscach,z odpowiednim rozmieszczeniem napisów.

faflik66   3 #4 07.04.2014 05:33

@oloszy: O TAK

Rayearth   8 #3 12.11.2012 12:12

Czyli ten program służy do wypełniania formularzy PDF?
Przecież zwykły Acrobat Reader to potrafi, pewnie każdy inny czytnik też.

Czy można za jego pomocą tworzyć/edytować własne formularze?

  #2 24.07.2012 21:29

Tam gdzie sa formularze tam rowniez jest program do sprawnego wypelniania.Kto tego nie wie to trudno w wypadku braku lacza o tak to nalezy posiadac program wgrany na dysk ale nigdy nie trzeba w internecie.Przepraszam ze zyje oddycham i jestem starczy szanownym panom?

oloszy   3 #1 24.07.2012 18:26

No. Wy już dobrze wiecie kto Wam polecił ten program ;)

reklama