r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blueberry PDF Form Filler 2.0.55.0

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blueberry PDF Form Filler to bezpłatne narzędzie wspomagające wypełnianie różnych formularzy zapisanych w formacie PDF.

Galeria programu

Korzystając z tego oprogramowania możemy szybko wypełniać i drukować dowolne formularze, druki oraz inne dokumenty zapisane w popularnym formacie PDF. Warto dodać, że Blueberry PDF Form Filler umożliwia uzupełnianie dokumentacji, których nie można wypełnić w Adobe Reader lub innych podobnych aplikacjach.

Blueberry PDF Form Filler pozwala na wypełnianie każdego rodzajów dokumentów PDF, w tym między innymi faktury elektroniczne, formularze podatkowe, aplikacje o pracę, CV, przelewy bankowe i pocztowe czy nawet roszczenia ubezpieczeniowe. Wypełnianie dokumentów i formularzy w tradycyjny sposób (ręcznie) bywa żmudne i czasochłonne. W tym wypadku warto zainstalować program Blueberry PDF Form Filler. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i stworzyć bardziej profesjonalne dokumenty w formacie PDF.

Wypełnianie formularzy PDF jest bardzo proste, a wszystkie czynności wykonujemy w wygodnym edytorze. Po wczytaniu dowolnego dokumentu do programu, możemy od razu zacząć wypełnianie poszczególnych rubryk w formularzu. W tym celu niezwykle pomocnym okazuje się pasek narzędzi, który pozwala na dodawanie tekstu, wypełnianie i tworzenie tabel czy wstawianie różnych adnotacji, umożliwiających dodawanie własnych notatek do modyfikowanego dokumentu PDF.

Uwaga!

  • Blueberry PDF Form Filler dostępny jest za darmo, ale do prawidłowego działania programu wymagane jest podanie własnego konta e-mail.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 22.05.2017 09:14

Bardzo fajny program. Mam z nim jednak pewien problem. Nie wpisuje mi "ż". Prawy alt+z działa podobnie jak backspace. Inne polskie znaki wpisuje normalnie. Czy ktoś miał podobną sytuację? Win7 64bit.

  #8 15.03.2016 12:35

Dzięki Tomek :*

darek719   41 #7 28.10.2015 21:56

jak dla mnie zupełnie zbędny program..

rzvir1   2 #6 18.12.2014 15:26

@oloszy: Tak, tak. Nawet SiEnEn i kapitan hameryka to potwierdziły, hehe :P

  #5 13.06.2014 11:28

Adobe do wypełniania przewiduje tylk specjalnie spreparowane formularze. Wyjątek z pmocy programu Reader":
"Przykładowe formularze: płaskie i interaktywne
Patti Sokol z firmy Sokol Consulting stworzyła dwa przykładowe formularze, aby pokazać różnice pomiędzy formularzem pasywnym a interaktywnym. Kliknij tutaj, aby wyświetlić formularz pasywny. Uwaga: Wpisywanie znaków w pola formularza pasywnego nie jest możliwe."
A Blueberry umożliwia wpisywanie tekstów w dowolnych miejscach,z odpowiednim rozmieszczeniem napisów.

faflik66   3 #4 07.04.2014 05:33

@oloszy: O TAK

Rayearth   8 #3 12.11.2012 12:12

Czyli ten program służy do wypełniania formularzy PDF?
Przecież zwykły Acrobat Reader to potrafi, pewnie każdy inny czytnik też.

Czy można za jego pomocą tworzyć/edytować własne formularze?

  #2 24.07.2012 21:29

Tam gdzie sa formularze tam rowniez jest program do sprawnego wypelniania.Kto tego nie wie to trudno w wypadku braku lacza o tak to nalezy posiadac program wgrany na dysk ale nigdy nie trzeba w internecie.Przepraszam ze zyje oddycham i jestem starczy szanownym panom?

oloszy   3 #1 24.07.2012 18:26

No. Wy już dobrze wiecie kto Wam polecił ten program ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.