r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bluelight Filter 2.8.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe

Bluelight Filter to, jak nazwa wskazuje, aplikacja filtrująca niebieskie światło, emitowane przez ekrany smartfonów i tabletów. Redukcja emisji nienaturalnego światła zapobiega bezsenności i pozwala ochronić oczy przed zmęczeniem.

Galeria programu

Bluelight Filter jest bardzo prosty. W aplikacji można wybrać intensywność filtra i jeden z kolorów, odwzorowujących naturalne barwy światła. Aplikacja nadaje się do używania także w dzień, gdyż nie przyciemnia ekranu.

Aplikacja pozwala umieścić skrót do włączania filtra na pasku nawigacji i w pasku powiadomień. W płatnej wersji można także umieścić na ekranie głównym widżety do szybkiego włączania filtrów. Za darmo można doinstalować filtr nocny, który poza zmianą intensywności barwy filtrów także przyciemnia obraz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

App Store wpuścił odpowiednik f.luxa… kosztujący 3 euro

15
OPROGRAMOWANIE 08.03.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

A sklepie z aplikacjami dla systemu iOS znów zaszła zmiana. Przez proces kontroli aplikacji przeszedł FlexBright – aplikacja bardzo podobna do dobrze znanego f.luxa, automatycznie dostosowująca jasność ekranu i temperaturę barw na podstawie pory dnia, a przez to filtrującego nadmiar niebieskiego światła z ekranów. W polityce przyjmowania aplikacji musiała zajść poważna zmiana. Autorzy f.luxa przynajmniej 5 lat starali się o to, by ich aplikacja była dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z jabłkiem, jednak nie została przyjęta do oficjalnego sklepu. W listopadzie deweloperzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.