BluffTitler 15.1.0.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BluffTitler to rozbudowany program przeznaczony do tworzenia napisów 3D i dodawania różnych efektów do materiałów wideo. Aplikacja służy również do tworzenia profesjonalnych scen i napisów tytułowych.

Program składa się z rozbudowanego paska narzędziowego oraz zaawansowanego edytora pełniącego również funkcję odtwarzacza. Na specjalnym pasku znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia i opcje, za pomocą których stworzymy scenę tytułową oraz dodamy rozmaite efekty. W programie otrzymujemy dostęp do ogromnej ilości różnych warstw, które pozwolą nam dodać lub zmienić odpowiedni obrazek, tekstury, dodatkowy tekst, cząsteczki i efekty wizualne oraz wiele innych elementów graficznych.

Użytkownicy mogą w prosty sposób cofać wszystkie wprowadzone zmiany, odtwarzać utworzony projekt przy użyciu wbudowanego odtwarzacza, a także w pełni modyfikować i manipulować poszczególne warstwy. Można je także przyśpieszać, spowalniać, klonować i pozycjonować. Oprócz tego operujemy też kamerą i ustawiamy jej położenie na utworzonej scenie tytułowej.

Gotowe projekty możemy eksportować do pliku graficznego lub wideo (AVI). BluffTitler oferuje też możliwość zmiany rozmiaru pokazu (rozdzielczość, przekątna, widok), skalowanie obrazu, dodawanie i modyfikowanie wygładzania krawędzi, ustawianie odpowiedniego oświetlenia i długości nagrania. Program posiada dostęp do przewodnika w trybie online i różnych gotowych projektów utworzonych przez innych użytkowników aplikacji.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej, w której wprowadzono ograniczenia związane z zapisywaniem utworzonego projektu. Oprócz tego w edytorze programu znajduje się znak wodny.
  • BluffTitler dostępny jest również w polskiej wersji językowej. Aby uaktywnić spolszczony interfejs należy w opcjach konfiguracyjnych podać odpowiednią ścieżkę z dostępem do pliku polonizującego (domyślnie plik znajduje się w katalogu: c:\Outerspace Software\BluffTitler\Media\Locales\polski.txt)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty i wygodny interfejs, programowa pomoc
brak widocznych minusów (pomijając aspekt wersji demo)
ocena użytkownika
22.04.2016 22:05 • Recenzja do wersji 12.3.0.1

Program prosty w obsłudze z wygodnym interfejsem, wszystko podzielone na okna podglądu i modyfikacji. Uzyskiwanie rożnych efektów w polskiej wersji językowej nie jest skomplikowane - do każdego efektu mamy odrębne ustawienia. Ponadto wszystko to co w tego typu programach: wybór jakości zapisu, skróty klawiaturowe czy oznaczanie plików jako ulubione. Plus za programową pomoc (dokumentacja, samouczek). Jak na tak mały program efekty są dobre. Szkoda tylko że program jest płatny.