Board Kings Board Kings 3.46.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Board Kings to gra planszowa od twórców Pirate Kings. Można ją pobrać zupełnie za darmo, ale w toku rozgrywki pojawi się możliwość kupienia dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Zasady gry

Po rozpoczęciu zabawy w Board Kings na ekranie pojawi się pierwsze plansza, gdzie będziemy musieli wcisnąć przyciski, by rzucić kostką, a tym samym przesuwać pionek o wylosowaną liczbę pól. Dzięki temu nie tylko zbierzemy monety, ale zajmiemy się także stawianiem rozmaitych obiektów otoczenia dla swoich królików. Docelowo zbudujemy jak największe miasto.

Board Kings zawiera standardowe pola oraz specjalne (gracz, którzy się na nich znajdzie, otrzyma różnego rodzaju bonusy, w tym na przykład dodatkową kasę do wykorzystania w grze lub możliwość rzucenia kością po raz drugi).

Na tym jednak zabawa się nie kończy, bo w Board Kings obecne są również innego rodzaju pola. Nazywają się „złowieszczy śmiech” i tak naprawdę umożliwiają odwiedzanie plansz innych osób grających w Board Kings. Możemy przejmować kontrolę nad ich budynkami, kraść monety, a nawet niszczyć ich miasta. Działa to oczywiście również w drugą stronę, dlatego też warto być zawsze gotowym na obronę własnej metropolii.

Najważniejsze cechy:

  • cyfrowa gra planszowa z rozbudowanym trybem multiplayer
  • proste założenia rozgrywki
  • nieskomplikowane sterowanie jednym palcem
  • zabawa polegająca na zbudowaniu własnego miasta dla królików
  • opcja atakowania plansz innych graczy
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!