Boat Browser 8.7.8

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Boat Browser to mobilna przeglądarka internetowa dla systemu Android nastawiona przede wszystkim na niskie wymagania systemowe. Z pozorów jest ona bardzo prosta, okazuje się jednak, że posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność, a także bogate opcje personalizacji. Nawet podstawowa wersja darmowa obsługuje nowoczesne standardy internetowe, a przy tym oferuje przeglądanie w kartach, przeglądanie w trybie prywatnym, ulubione strony, czy też manager pobieranych plików.

Przeglądarka podobnie do wszystkich nowoczesnych aplikacji tego typu pozwala na przeglądanie stron w kartach, wspiera nowoczesne standardy i obsługuje język JavaScript. Nie zabrakło w niej historii odwiedzanych witryn, a także zakładek do zapisywania ulubionych z nich. Przeglądarka pozwala również na zapisywanie haseł wprowadzanych na witrynach internetowych, oraz synchronizację z usługami zewnętrznymi np. Firefox Sync czy Google Drive. Jedną z głównych cech Boat Browser jest wysuwany z prawej strony, możliwy do dokładnego skonfigurowania panel boczny z najważniejszymi opcjami. Znajdziemy w nim chociażby takie opcje jak zapisywanie strony, wykonywanie zrzutu ekranu, przełączanie do trybu pełnego ekranu, czy też wysyłanie linku aktualnie przeglądanej strony w ramach systemowego mechanizmu udostępniania. Użytkownik poprzez jego edycję może dodać własne przyciski szybkiego dostępu do wielu opcji, usunąć lub zmienić kolejność tych zawartych w nim domyślnie. Zaletą przeglądarki jest wbudowany manager pobieranych plików, z którego możemy także przejść do podręcznego managera plików z dostępem do danych znajdujących się na urządzeniu.

Aplikacja posiada własny system dodatków, które można pobierać z Google Play. Znajdziemy wśród nich min. Możliwość zapisu strony do PDF, skracanie linków, czy też powiadomienia z serwisów społecznościowych. W ramach ustawień możliwe jest skonfigurowanie wszystkich ważnych opcji: wybór strony głównej, gesty, ładowanie obrazków (z opcją pobierania tylko przy połączeniu Wi-Fi), wsparcie dla lokalizacji, czy zmianę user agenta na komputer stacjonarny. Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej i udostępniana za darmo. Możliwe jest wykupienie wersji płatnej, która oddaje do użytku jeszcze bardziej rozbudowane funkcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 22.07.2018 15:52

Była najlepsza ale apka już od ponad roku bez aktualizacji. Co w zamian?

SzymonL   4 #3 09.07.2015 13:28

Jedyna przeglądarka na Androida która ma interfejs który nie podnosi mi ciśnienia.

  #2 13.08.2014 19:07

Według mnie dobra przeglądarka

przemek8423   11 #1 31.01.2014 15:52

Szybko wczytuje strony,ale mogliby odtwarzanie flash poprawić.