Bob's World - Super Adventure Bob's World - Super Adventure

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bob's World - Super Adventure to dwuwymiarowa platformówka, która zarówno pod względem mechaniki rozgrywki, jak i oprawy audiowizualnej przypomina kultową serię Mario.

Klasyczna rozgrywka

Tak samo, jak w przygodach słynnego hydraulika, również w Bob's World - Super Adventure przemierzamy kolejne lokacje, by uratować księżniczkę. W trakcie rozgrywki nie tylko eksplorujemy świat, ale także kolekcjonujemy przedmioty (np. grzyby, dzięki którym stajemy się coraz silniejsi), omijamy pułapki i walczymy z napotkanymi przeciwnikami. Warto również zbierać monetki, by uzyskać jak najwyższy wynik punktowy na końcu każdego poziomu i móc kupić dodatkowe elementy wyposażenia w wirtualnym sklepiku.

Bob's World - Super Adventure to gra prosta do zrozumienia, ale trudna do perfekcyjnego opanowania. Strzałkami w lewo i w prawo poruszamy bohaterem w poziomie, natomiast strzałką w górę skaczemy; oprócz tego możemy także skorzystać ze specjalnego przycisku i strzelać do wrogów.

Graj za darmo

Warto dodać, że Bob's World - Super Adventure wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale zawiera reklamy i mikropłatności. Ceny pakietów wahają się w granicach od 4,59 zł do 29,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • dwuwymiarowa platformówka dla fanów Mario
  • nieskomplikowane zasady rozgrywki
  • proste sterowanie
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!