Bodyweight Fitness Free Bodyweight Fitness Free 1.4.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bodyweight Fitness Free to aplikacja dla miłośników aktywności fizycznej, którzy lubią trenować nie tylko w siłowni, ale także w domowym zaciszu. Program oferuje zestaw ćwiczeń obejmujących wszystkie partie mięśni, co pozwoli popracować nad formą.

Aplikacja prezentuje się dobrze pod względem graficznym, przygotowano ją bowiem zgodnie z wytycznymi google'owego języka stylistycznego Material Design. Siłą programu jest jego prostota. Mamy do wyboru kilkanaście ćwiczeń okraszonych filmami, dzięki którym sprawdzimy, jak należy poprawnie je wykonać. Nad filmem znajduje się zaś prosty zegar, który wylicza, ile czasu zostało do wykonania danej serii treningowej. Dzięki temu tę aplikację można polecić nie tylko profesjonalistom, ale też osobom, które nie mają zbyt dużego obycia w treningach. Za pomocą aplikacji można też kupić sprzęt sportowy do treningów, np. specjalne maty.

Program Bodyweight Fitness Free jest dostępny za darmo w sklepie Google Play, nie wyświetla reklam i w wersji bezpłatnej oferuje wszystkie opcje. Można też kupić wersję Pro, która kosztuje 4,99 zł, ale jej zakup to forma udzielenia wsparcia finansowego dla twórcy aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!