r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bogate zaplecze miłośników Mozilli

Strona główna Aktualności

O autorze

Już nie tylko serwis Mozillapl.org stanowi wsparcie dla miłośników programów Teamu Mozilla, od pewnego czasu dostępna jest również strona Firefox.pl traktująca o popularnej przeglądarce. Ostatnio natomiast, wraz ze spolszczeniem do najnowszej wersji klienta poczty pojawiła się strona jemu poświęcona: Thunderbird.pl. Oba nowe serwisy nie mają stanowić konkurencji dla Mozillapl.org raczej będą jej uzupełnieniem. Zarówno za Firefox.pl jak i Thunderbird.pl stoją osoby ściśle związane z polską stroną Mozilli.

Na nowych witrynach można przede wszystkim uzyskać podstawowe informacje dotyczące programów, a także pobrać wersje spolszczone przez redakcje tychże serwisów. Mozillapl.org oferuje przede wszystkim bardzo rozbudowane forum, dzięki któremu można uzyskać odpowiedź na praktycznie każde pytanie związane z projektami Mozilla.

Zapraszamy do odwiedzania wymienionych serwisów, najnowsze wersje programów Teamu Mozilla pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.