Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter 8.0.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boilsoft Video Splitter to potężne narzędzie do dzielenia, wycinania i łączenia materiałów wideo na komputerze.

Korzystając z programu, możemy w prosty i szybki sposób wykonywać różne czynności związane z dzieleniem filmów na poszczególne części lub łączeniem kilku plików wideo w jedną całość. Narzędzie oferuje wygodny i czytelny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie same narzędzia do wykonywania wyżej wymienionych operacji.

Boilsoft Video Splitter obsługuje następujące formaty multimedialne – AVI, MPEG, RM, ASF, WMV, 3GP, MP4, MKV lub FLV. Każdy dodany film do programu możemy wyciąć z niego niechciane fragmenty lub podzielić go na mniejsze pliki bez ponownego kodowania. Ponadto dzieli i łączy filmy bez utraty jakości obrazu.

Oprócz tego program obsługuje duże pliki wideo (większe niż 2GB), a także umożliwia wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku audio MP1, MP2 lub MP3. Warto dodać, że umożliwia on także dzielenie plików AVI w trybie Direct Mode bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków do systemu operacyjnego. Z poziomu samej aplikacji, możemy odtwarzać film za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, a także odczytać jego rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę (frame rate).

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy testować przez 15 dni. Posiada on dodatkowe ograniczenie, pozwalające na tworzenie maksymalnie 2 minutowych filmów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!