reklama

Boilsoft Video Splitter 7.02.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boilsoft Video Splitter to potężne narzędzie do dzielenia, wycinania i łączenia materiałów wideo na komputerze.

Korzystając z programu, możemy w prosty i szybki sposób wykonywać różne czynności związane z dzieleniem filmów na poszczególne części lub łączeniem kilku plików wideo w jedną całość. Narzędzie oferuje wygodny i czytelny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie same narzędzia do wykonywania wyżej wymienionych operacji.

Boilsoft Video Splitter obsługuje następujące formaty multimedialne – AVI, MPEG, RM, ASF, WMV, 3GP, MP4, MKV lub FLV. Każdy dodany film do programu możemy wyciąć z niego niechciane fragmenty lub podzielić go na mniejsze pliki bez ponownego kodowania. Ponadto dzieli i łączy filmy bez utraty jakości obrazu.

Oprócz tego program obsługuje duże pliki wideo (większe niż 2GB), a także umożliwia wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku audio MP1, MP2 lub MP3. Warto dodać, że umożliwia on także dzielenie plików AVI w trybie Direct Mode bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków do systemu operacyjnego. Z poziomu samej aplikacji, możemy odtwarzać film za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, a także odczytać jego rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę (frame rate).

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy testować przez 15 dni. Posiada on dodatkowe ograniczenie, pozwalające na tworzenie maksymalnie 2 minutowych filmów.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 25.07.2015 18:09

program nagrywa tylko 2 minuty filmu

memnon   8 #6 17.04.2014 11:46
memnon   8 #5 10.10.2013 13:23

Przez prawie 20 godzin promocja : http://www.bitsdujour.com/software/boilsoft-video-splitter .Za darmo .

Autor edytował komentarz.
  #4 13.01.2013 12:53

Bardzo szybki tylko do dzielenia.
Do łączenia jest Joiner.
Jeden z najszybszych.
Dobrze mieć kodeki zewnętrzne DviX

  #3 29.12.2012 20:50

No pewnie się nie da - dlatego nazywa się Splitter ;)
ale kto wie ;)

  #2 20.12.2012 16:23

Wiem jak podzielić, ale nie wiem jak połączyć (pewnie się nie da)

WODZU   20 #1 06.08.2012 22:02

Program faktycznie dobrze radzi sobie z dużymi plikami, ale pozwala tyko wyodrębnić jeden wybrany kawałek materiału video. Jeśli chcielibyśmy wyciąć kilka kawałków z jednego filmu, trzeba byłoby za każdym razem zapisać kawałek do odrębnego pliku video, a później czymś to połączyć. Jak na płatny program funkcjonalność bardzo kiepska.

reklama