Bolide Movie Creator 3.9

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bolide Movie Creator to bardzo proste narzędzie do tworzenia i edycji amatorskich materiałów wideo. Dzięki możliwości przeplatania filmików, zdjęć i muzyki doskonale nadaje się ono do kreowania w domowym zaciszu klipów z wakacji, uroczystości rodzinnych itp.

Program opiera się o standardowy model działania, w którym na wstępie importujemy wybrane multimedia, a następnie składamy z nich finalny projekt za pośrednictwem osi czasu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw ciekawych efektów przejść oraz możliwość nanoszenia na obraz tekstu. Ponadto Bolide Movie Creator wyposażony został w szereg funkcji, z pomocą których dostosujemy m.in. wczytanie filmiki do naszych preferencji, tj. wykadrujemy je, skrócimy lub zmienimy podstawowe parametry obrazu (jasność, kontrast czy nasycenie).

Co istotne, Bolide Movie Creator bardzo dobrze radzi sobie z multimediami w wysokich jakościach. Wśród obsługiwanych przez aplikacje formatów plików znajdziemy m.in. AVI, MPEG, AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV, PNG, JPG, GIF, BMP, ICO, EMF, WMF, ASF, FLV, MP3, WAV, AAC, M4A, MP4 i WMA.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto na eksportowany materiał wideo nanoszony jest znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 08.11.2016 14:04
domenek   4 #5 05.11.2016 23:39

@;) (niezalogowany): z boku :)

  #4 12.05.2016 23:24

a ten znak wodny jest jakos z boku czy w jakims rzucajacym sie w oczy miejscu (np. srodek)?

  #3 13.12.2015 21:34

@-.- (niezalogowany): sam jesteś trojan .Fajny pogramik prosty jak budowa cepa tylko trzeba go pobrać z linków bezpośrednich -klikasz w ten szary napis Linki bezpośrednie no i jedziesz z tym śledziem .pobierasz ,instalujesz i czasu na usuwanie syfów zainstalowanych przez asystenta pobierania nie marnujesz .

DanKar REDAKCJA  16 #2 27.01.2015 02:23

@-.- (niezalogowany): Plik z programem jest czysty: https://www.virustotal.com/pl/file/ff48d798b1c03fed4a153c97c003c34d767d60dd92a46.../

Domyślam się, że pobierałeś program z naszej bazy z wykorzystaniem asystenta pobierania. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.).

Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #1 25.01.2015 20:47

trojan :/ nie pobierajcie.