Bomber Maaan 1.4.0.627

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bomber Maaan to klon bardzo klasycznej pozycji, która na PC sławę zdobyła pod nazwą Dyna Blaster. Ten darmowy projekt to miły powrót wspomnieniami do czasów, kiedy nie było jeszcze rozgrywek sieciowych, a zajadła wieloosobowa rywalizacja miała miejsce przed ekranem jednego monitora. W zabawie uczestniczyć może do 5 osób naraz, a ponieważ rundy są bardzo krótkie, błyskawiczne pojedynki przy klawiaturze nie znudzą.

Tak jak przed laty, zabawa polega na strategicznym umieszczaniu bomb. Wysadzają one murki, w których skrywać mogą się moce specjalne, od dodatkowych ładunków, przez poszerzenie zasięgu fali uderzeniowej, po przykładowo opcję kopania bomb. Ostatecznie chodzi jednak o wyeliminowanie przeciwników. Jeżeli nie uda się zrobić tego w ustalonym czasie, rozpoczyna się tryb nagłej śmierci, kiedy etap zmniejsza się.

Prosty, specjalnie nieco rozpikselowany projekt, ale niesie ogromną dawkę emocji oraz radości. Dodatkowo można pokusić się o stworzenie własnych poziomów. Układy poszczególnych z nich zapisywane są jako pliki tekstowe w odpowiednim katalogu, w których z użyciem wyselekcjonowanych znaczków rozrysowany jest każdy etap. O tym, że niezbyt dużo z tym roboty świadczy masa dodatkowych miejsc od fanów gry, które można znaleźć w Internecie. Najpopularniejsza paczka zawiera ich przeszło 150.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze gry na imprezę (nie tylko Sylwestrową)

32
30.12.2015  •  Anna Rymsza

Dla osób, które zapraszają znajomych na imprezę w domu, przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych gier, z którymi na pewno będziecie się dobrze bawić. Większość z nich możecie pobrać lub kupić w postaci cyfrowej nawet w czasie trwania zabawy. Tańczcie, grajcie i śpiewajcie Just Dance 2016 Wśród gier tanecznych na imprezę prawdopodobnie najodpowiedniejsza będzie seria Just Dance. Jej oprawa graficzna dostarczy odpowiednią dawkę absurdu. Jednocześnie tańczyć mogą 4 osoby lokalnie lub 8 osób przy zabawie przez sieć, czym Just Dance przebija Dance Central. Najnowsza odsłona Just Dance zawiera 40…

Recenzje użytkowników

tryb wieloosobowy, tworzenie własnych etapów
brak
ocena użytkownika

Klona klasycznej gry ale bardzo dobrze zrobiony. Gra zapewnia ciekawą rozrywkę i szybko się nie znudzi. Mamy wszystko to co w oryginale: zastawiamy bomby i eliminujemy przecinków. Plus za tryb wieloosobowy i tworzenie własnych etapów. Grafika i dźwięk nie powala, mimo to gra się bardzo przyjemnie.

20.11.2016 11:14 | Recenzja do wersji 1.4.0.627

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 17:57

Bardzo fajna gierka :) Grywało się w oryginał... wciągająca i fajna. Jak każdy bomberman zapewnia ciekawą rozrywkę i proste zasady.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:36
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję