Bonecrusher: Free Awesome Endless Skull & Bone Game Bonecrusher: Free Awesome Endless Skull & Bone Game version 1.8

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bonecrusher: Free Awesome Endless Skull & Bone Game to osadzona w surrealistycznej szacie graficznej gra zręcznościowa, w której sterujemy czaszką i staramy się uniknąć zmiażdżenia przez opadające elementy scenerii.

Gracz trafia na platformę podzieloną na dwie części. Jego zadaniem jest szybko przeskakiwać z pola na pole, aby przechwycić leżącą tam kość. Dużym utrudnieniem są opadające elementy, które dotykają pól z dużą siłą. Jeśli nie zdążymy, nasza czaszka zostanie zmiażdżona, a zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, ciężkie bloki na planszy opadają w nieregularny sposób, a nie cyklicznie. To wymusza skupienie, a przy okazji sprawia, że gra dostarcza sporo arkadowej rozrywki. Wszystko dostajemy na bardzo kolorowych planszach, w towarzystwie dynamicznej muzyki.

W grze zbieramy kości, które służą jako wirtualna waluta. Za ich pomocą możemy zapłacić za nowe czaszki, którymi będziemy sterować, a także za dodatkowe elementy ekwipunku, np. hełmy, które pozwolą nam wznowić grę bez konsekwencji po zmiażdżeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!