Bonecrusher: Free Endless Game Bonecrusher: Free Endless Game 1.11

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bonecrusher: Free Endless Game to prosta, dostarczająca intensywnej rozrywki gra zręcznościowa. Sterujemy w niej czaszką, starając się uniknąć zmiażdżenia przez opadające elementy.

To aplikacja, która powinna przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom czarnego poczucia humoru. Sterujemy w niej czaszką, trafiając na bardzo kolorową planszę, na której stale opadają się i podnoszą potężne bloki. Zadaniem gracza jest przeskakiwać między dwoma polami, aby złapać leżącą tam kość i uniknąć uderzenia przez opadający blok. To oznacza, że w grze potrzeba sporo refleksu oraz sprytu, bo bloki nie opadają według czytelnego schematu, ale losowo. Wszystko rozgrywa się na planszach nasyconych kolorami i w towarzystwie dynamicznej, łatwo wpadającej w ucho muzyki.

Za punkty zdobywane w grze będziemy mogli kupić nowe rodzaje czaszek oraz usprawnienia, które pomogą nam wytrwać dłużej na planszy. To m.in. specjalne kaski, które uchronią nas przed utratą życia po zderzeniu z opadającą ścianą. Dodatki kupimy też, korzystając z modułu mikropłatności.

Grę można zintegrować z usługą Gry Google Play. Dzięki temu możliwe będzie zapisywanie wyników w chmurze Google, a także rywalizowanie z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!