Bonsai Defense

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bonsai Defense to oryginalna i niezwykle klimatyczna gra logiczna z dużym naciskiem na elementy taktyczne oraz strategiczne.

W Bonsai Defense gracz czuwa nad wzrostem własnego drzewa i zarządza jego rozwojem. Można je "karmić", przycinać i w dowolnie kształtować zarówno pod kątem przyrostu jak i samej formy. W zależności od poziomu trudności będzie się ono rozwijało w sposób przewidywalny lub zupełnie losowy co dodatkowo utrudni rozgrywkę.

Naszym głównym zadaniem w procesie pielęgnacji jest szczególna dbałość o owoce, które po pewnym czasie będzie zradzać drzewo. Owocom przypisane są różnorakie funkcje. Są przyspieszające wzrost rośliny lub odwrotnie (odcinanie niechcianych gałęzi), produkujące energię do rozwoju innych owoców, chroniące drzewo przed szkodnikami czy wstrzykujące truciznę mającą zatrzymać zmasowany atak pasożytów. Celem gry jest wyprodukowanie jak największej liczby kwiatów, z których będziemy mogli zebrać określoną ilość nektaru dającego w efekcie końcowym zwycięstwo w grze.

Trzeba przyznać, że Bonsai Defense to oryginalna i zarazem niezwykle wciągająca pozycja. Ponadto całość przedstawiona została w bardzo dobrej i przyjemnej oprawie audiowizualnej. Te wszystkie aspekty, a także wiele innych, które odkryjemy w trakcie gry z pewnością spowodują, że pozycja zainteresuje sporą rzeszę graczy.

Uwaga!

  • Na stronie projektu udostępniono również wersję gry dla systemów 64-bitowych oraz systemów Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!