r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boogerman łączy siły z Earthworm Jimem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Co zrobić, kiedy jedna (pseudo) legenda gier platformowych nie radzi sobie ze zbieraniem funduszy, które zagwarantowałyby jej powrót w nowym projekcie? Dodać drugą, jeszcze większą legendę. Tak właśnie zrobił zespół przygotowujący na PC, PS4, Vitę oraz Wii U Boogerman 20th Anniversary, czyli przeróbkę tytułu z 1994 roku. Udało mu się pozyskać postać Earthworm Jima do wykorzystania w trybie współpracy.

Wpłacając minimum 40 dolarów na realizację gry, która zgromadziła dopiero 24 z planowanych 375 tysięcy, gwarantujemy sobie dostęp do biegania po kolorowych poziomach w dwie osoby, jedną smagającą biczem z glutów i drugą wykorzystującą w tym celu całe swoje dżdżownicze ciało. Do tego dochodzą etapy opracowane właśnie z myślą o tak zwanym co-opie, a przy okazji fundatorom wpadnie też między innymi koszulka z parą bohaterów. Ciekawe czy teraz zbiórka nabierze rozpędu...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.