reklama

Boogerman łączy siły z Earthworm Jimem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Co zrobić, kiedy jedna (pseudo) legenda gier platformowych nie radzi sobie ze zbieraniem funduszy, które zagwarantowałyby jej powrót w nowym projekcie? Dodać drugą, jeszcze większą legendę. Tak właśnie zrobił zespół przygotowujący na PC, PS4, Vitę oraz Wii U Boogerman 20th Anniversary, czyli przeróbkę tytułu z 1994 roku. Udało mu się pozyskać postać Earthworm Jima do wykorzystania w trybie współpracy.

Wpłacając minimum 40 dolarów na realizację gry, która zgromadziła dopiero 24 z planowanych 375 tysięcy, gwarantujemy sobie dostęp do biegania po kolorowych poziomach w dwie osoby, jedną smagającą biczem z glutów i drugą wykorzystującą w tym celu całe swoje dżdżownicze ciało. Do tego dochodzą etapy opracowane właśnie z myślą o tak zwanym co-opie, a przy okazji fundatorom wpadnie też między innymi koszulka z parą bohaterów. Ciekawe czy teraz zbiórka nabierze rozpędu...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama