BookScanner Pro: Smart Book Scanner App with OCR BookScanner Pro: Smart Book Scanner App with OCR version 1.3.6

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

BookScanner Pro to aplikacja do tworzenia cyfrowych kopii papierowych książek, z możliwością rozpoznawania tekstu i eksportowania plików w różnych formatach. Aplikacja sprawdzi się też przy wielostronicowych dokumentach.

BookScanner Pro pozwala zrobić zdjęcia stron książki w taki sposób, że na jednym zdjęciu znajdują się zawsze dwie sąsiadujące strony. Przy skanowaniu można skorzystać z lampy błyskowej lub trybu „najlepszy z trzech”, w którym automat sam wybierze najczytelniejsze zdjęcia. Materiał ten jest wysyłany do chmury producenta, gdzie zdjęcia zostają pocięte na kolejne strony, poprawiona zostanie ich geometria i kolory. W ten sposób można szybko przygotować pliki JPEG z kolejnymi stronami, PDF z grafikami, EPUB lub FB2.

Aplikacja daje też dostęp do cenionego mechanizmu rozpoznawania tekstu w 193 językach, w tym po polski. Strony można ponownie wysłać, by uzyskać rozpoznany tekst z zachowaniem formatowania, a więc list, tabelek czy dwóch kolumn na stronie. Pliki można zapisać jako DOCX, TXT, PDF i wiele innych, także na licznych dyskach w chmurze (Dropbox, Google Drive, Evernote, iCloud, Yabdex i inne).

Wszystkie zeskanowane książki, wraz z metadanymi, są przechowywane na liście w aplikacji, gdzie można skorzystać z wyszukiwarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!