r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bookviser Reader 5.4.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Czytnik e-booków stworzony z myślą o Windows Phone i Windows 8. Obsługuje takie formaty jak ePub, fb2, txt. Jego główną zaletą jest spora ilość opcji dostępnych za darmo oraz bardzo dobrze przygotowany i wykonany interfejs.

Bookviser Reader pozwala pobierać książki z takich serwisów jak Feedbooks, Project Gutenberg, Smashword a także importować nasze pozycje z karty SD, chmury OneDrive oraz konta Bookviser. To ostatnie warto założyć z myślą o synchronizacji. Pozwala synchronizować książki, a także postępy w czytaniu pomiędzy urządzeniami w tym z Windows 8/RT.

r   e   k   l   a   m   a

Program oferuje wiele możliwości edytowania tekstu jak i wyglądu strony. Dobre wrażenie robią zwłaszcza płatne skórki, warto się im przyjrzeć. Nie zabrakło także standardowych narzędzi, takich jak zakładki, notatki, możliwość tłumaczenia wersów, czy też sprawdzania słów w internecie.

Większość możliwości Bookviser Reader dostępna jest za darmo, do tego aplikacja nie posiada reklam. Wersja premium to wydatek 15 zł. Jest to jeden z najlepszych czytników e-booków na Windows Phone i Windows 8/RT.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bookviser: dobry czytnik e-booków dla Windows Phone i Windows 8, przez dobę dostępny za darmo

17
OPROGRAMOWANIE 11.02.2015 | Paweł Piskurewicz

Bookviser to jedna z najstarszych aplikacji do e-booków na Windows Phone. Jej autor regularnie ją rozwija dodając kolejne opcje i wsparcie dla nowego API, co nie jest częste w przypadku tego systemu. Doczekała się także edycji na Windows 8 jako aplikacja uniwersalana, a dziś do końca dnia obie dostępne są za darmo. Bookviser Reader obsługuje takie formaty jak ePub, fb2, txt. Niestety nie znajdziemy tu wsparcia dla plików pdf. Autorzy chcieli, aby obsługiwane formaty współpracowały z wszystkimi opcjami aplikacji. Jednym z elementów wyróżniających program na tle konkurencyjnych aplikacji,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 16:50

Jak dla mnie najlepszy czytnik ebooków dla Windows Phone ale także dla Windows 8/8.1.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.