Bookviser Reader Bookviser Reader 5.4.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Czytnik e-booków stworzony z myślą o Windows Phone i Windows 8. Obsługuje takie formaty jak ePub, fb2, txt. Jego główną zaletą jest spora ilość opcji dostępnych za darmo oraz bardzo dobrze przygotowany i wykonany interfejs.

Bookviser Reader pozwala pobierać książki z takich serwisów jak Feedbooks, Project Gutenberg, Smashword a także importować nasze pozycje z karty SD, chmury OneDrive oraz konta Bookviser. To ostatnie warto założyć z myślą o synchronizacji. Pozwala synchronizować książki, a także postępy w czytaniu pomiędzy urządzeniami w tym z Windows 8/RT.

Program oferuje wiele możliwości edytowania tekstu jak i wyglądu strony. Dobre wrażenie robią zwłaszcza płatne skórki, warto się im przyjrzeć. Nie zabrakło także standardowych narzędzi, takich jak zakładki, notatki, możliwość tłumaczenia wersów, czy też sprawdzania słów w internecie.

Większość możliwości Bookviser Reader dostępna jest za darmo, do tego aplikacja nie posiada reklam. Wersja premium to wydatek 15 zł. Jest to jeden z najlepszych czytników e-booków na Windows Phone i Windows 8/RT.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!