Boomerang from Instagram 1.4.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Boomerang from Instagram to nowa usługa od autorów aplikacji Instagram. Na podstawie szybko wykonanych zdjęć, tworzy zapętlającą się animację, której efekt przypomina gify.

Podobnie jak w poprzednich aplikacjach tak i w Boomerang from Instagram najważniejsza jest prostota w używaniu i intuicyjny interfejs. Przy pierwszym uruchomieniu ujrzymy krótki poradnik, następnie automatycznie przejdziemy do wykonywania zdjęć. Domyślnie wybrana jest kamera przednia, choć możemy ją przełączyć na tę z tyłu urządzenia.

Po kliknięciu przycisku migawki, nastąpi bardzo szybka seria zdjęć. Na jej podstawie powstanie krótka i zapętlona animacja. Poza automatycznym zapisaniem w pamięci naszego urządzenia, możemy ją w prosty sposób udostępnić na serwisach Facebook i Instagram, bądź też przesłać za pomocą systemowego menu udostępniania. Aplikacja dostępna jest za darmo, nie wymaga od nas zakładania konta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GIF-y ponad wszystko. Boomerang na Instagramie stworzy z serii zdjęć animację, która trwa... sekundę

3
26.10.2015  •  Maciej Olanicki

O tym, że Internetem rządzą animowane GIF-y pisaliśmy już w kontekście serwisu Giphy. Potwierdza to także udostępniona niedawno możliwość korzystania z gotowych katalogów animowanych obrazków w komunikatorze Facebooka. Z tyłu nie zostaje także Instagram. Serwis udostępnił aplikację mobilną Boomerang na Instagramie, z której korzystać mogą użytkownicy Androida i iOS-a. Pozwala ona na nieskomplikowane tworzenie jednosekundowych animacji GIF ze zrobionych wcześniej zdjęć. Użytkownik sam decyduje, czy serię zdjęć chce wykonać za pomocą przedniej czy tylnej kamery. Po naciśnięciu spustu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza