r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boomlagoon - nowe studio twórców Angry Birds

Strona główna Aktualności

Panowie Antti Stén oraz Tuomas Erikoinen, jedni z ojców popularnej gry zręcznościowej Angry Birds, postanowili opuścić firmę Rovio i założyć własny interes. W Helsinkach powołali do życia studio Boomlagoon. W planach mają tworzenie gier na wiele platform, w tym produkcje przeglądarkowe czy na urządzenia przenośne, a także popularyzację standardu HTML5. Szukają inwestorów.

Duet szczyci się tym, że wiedzą, jak robić udane gry i nie ukrywa, że chce dać światu kolejny hit. Dotąd Stén zajmował się w Rovio infrastrukturą sieciową, a Erikoinen projektami kolejnych odsłon Angry Birds od strony graficznej, lecz obaj zapewniają, iż mają sporo doświadczenie również w sprawach marketingu, zarządzania studiem, negocjacji biznesowych czy rekrutacji.

Na Boomlagoon składają się w tej chwili wyłącznie ojcowie założyciele, ale w najbliższym czasie obsada studia ma się znacznie powiększyć. Nie ujawniono jeszcze pierwszej produkcji ekipy, niemniej nastawiać powinniśmy się na coś radosnego i intrygującego zarazem. Przy okazji także zaś łatwego do opanowania od strony mechaniki rozgrywki - w końcu wojna ptaków ze świniami ujęła serca fanów głównie prostotą pomysłu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.