Boost 1.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boost to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, mające za zadanie zwiększyć wydajność komputera, na którym np. zainstalowano dużą ilość programów. Za sprawą zaledwie jednego kliknięcia myszką umożliwia ono przywrócenie szybkości działania oraz uruchamiania systemu, jakby ten został niedawno zainstalowany.

Program wyposażony został w mechanizmy, które na bazie uprzedniej szczegółowej analizy newralgicznych lokalizacji systemowych pozwala zoptymalizować wiele znaczących atrybutów systemu. Z jego pomocą pozbędziemy się z komputera programów typu crapware, zmniejszymy czas uruchamiania systemu, zidentyfikujemy i naprawimy różnego typu awarie, przekładające się na spadek wydajności komputera, a także oczyścimy nasz dysk twardy ze zbędnych plików, które tworzone są przez środowisko operacyjne i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Ponadto Boost dostarcza informacje o aktualnym użyciu podstawowych zasobów systemowych (procesor, RAM, operacje I/O), w tym z wyszczególnieniem dla działających aplikacji. Nie zabrakło także mechanizmu odinstalowywania zbędnych programów, gier i aktualizacji systemowych, jak również wykluczania wybranych programów z operacji optymalizacji. Działanie narzędzia może zostać zautomatyzowane z poziomu opcji konfiguracyjnych. Boost tworzy punkty przywracania systemu, które posłużyć mogą do przywrócenia pierwotnego stanu komputera w razie niepowodzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PitBoss   10 #6 01.11.2016 20:01

@K19 (niezalogowany): Mi startuje do 10sec :) bez tego ustrojstwa. Max czasu to było 23 raz po zainstalowaniu patch do systemu :)
360 TS opcja speed boost :)

PitBoss   10 #5 01.11.2016 19:58

W 360 TS macie możliwość przyśpieszenia komputera i kontrolowania go. CCleaner macie w narzędziach opcje autostartu i sami możecie ocenić który program ma się włączać ze systemem. Wyłącza się wszystko prócz ewentualnie do grafiki czy dźwięku :) i sam komputer przyśpiesza, czasami dodawanie kolejnych programów jest zbędne. Popatrzcie czasami jakie już macie programy, bo założę się że większość ma ccleaner, czy programy do ochrony systemu z modułami kontrolującymi procesy.

de_speedy   4 #4 27.11.2014 12:37

Witam
Zainstalowałem na starym laptopie z Windows XP Home 32bit, który strasznie mulił, odwirusowany, wyczyszczony CCleanerem i z defragmentowany, po zainstalowaniu, bardzo wyraźne odciążenie komputera i przyspieszenie działania, uważać należny tylko przy pierwszej analizie bo program może zaproponować wyłączenie agenta programu Antywirusowego jak obciążającego system, więc dajemy że nie (podobnie z innymi ważnymi aplikacjami), reszta bez problemu. Testowałem kilka programów tego typu tu muszę powiedzieć wyraźna poprawa. Już myślałem że mojego starego lapka nic nie ruszy, a tu proszę miła niespodzianka. Polecam

Autor edytował komentarz.
cephei   13 #3 26.07.2014 07:32

Nie no, nieprawda, że obciąża, bo system startuje szybko z tym programem i wszystko działa dobrze, ale tak dziwnie, że raz startuje 58 sekund, a później nagle 15. Najgorzej, że daję aby optymalizował i wyłącza tam coś i działa, a gdy uruchamiam ponownie komputer to znowu jest na poziomie 80% i wymaga optymalizacji. Daje optymalizuj i po uruchomieniu to samo...tym razem 78% i wymagana optymalizacja. Jakoś tak nie potrafi permanentnie zoptymalizować? 360 Total Security przynajmniej faktycznie wyłącza jakieś usługi i jest ok, zainstaluje patche i smiga wszystko. Nie trzeba później nagle ponownie włączać i optymalizować. Ten program działa jak wszystkie podobne...musisz cały czas optymalizować.

Autor edytował komentarz.
  #2 24.07.2014 19:53

Windows 7 startował mi w 19 sek. Po przyspieszeniu przez BOOSTERA startuje w 48 sek. Brawo. Ale cos tam poczyścił. Wnioski....każdy sam sobie wysnuje

  #1 24.07.2014 19:31

I co jak to działo warto instalować to cudo?