Boost Boost 1.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boost to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, mające za zadanie zwiększyć wydajność komputera, na którym np. zainstalowano dużą ilość programów. Za sprawą zaledwie jednego kliknięcia myszką umożliwia ono przywrócenie szybkości działania oraz uruchamiania systemu, jakby ten został niedawno zainstalowany.

Program wyposażony został w mechanizmy, które na bazie uprzedniej szczegółowej analizy newralgicznych lokalizacji systemowych pozwala zoptymalizować wiele znaczących atrybutów systemu. Z jego pomocą pozbędziemy się z komputera programów typu crapware, zmniejszymy czas uruchamiania systemu, zidentyfikujemy i naprawimy różnego typu awarie, przekładające się na spadek wydajności komputera, a także oczyścimy nasz dysk twardy ze zbędnych plików, które tworzone są przez środowisko operacyjne i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Ponadto Boost dostarcza informacje o aktualnym użyciu podstawowych zasobów systemowych (procesor, RAM, operacje I/O), w tym z wyszczególnieniem dla działających aplikacji. Nie zabrakło także mechanizmu odinstalowywania zbędnych programów, gier i aktualizacji systemowych, jak również wykluczania wybranych programów z operacji optymalizacji. Działanie narzędzia może zostać zautomatyzowane z poziomu opcji konfiguracyjnych. Boost tworzy punkty przywracania systemu, które posłużyć mogą do przywrócenia pierwotnego stanu komputera w razie niepowodzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!